Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

2017 metų Lietuvos vyrų uždarų patalpų čempionatą 2 pergalėmis pradėjo tik viena komanda - Širvintų „Baltic Champs-Ježvitas“.

A4S 8678

Širvintų derbyje vyko itin atkakli kova (A. Pliadžio nuotr.).

Ši ekipa 6:1 sutriuškino Vilniaus „Ardą-Rudaminą“ ir 7:5 palaužė Širvintų SM. Per pastarąsias rungtynes vyko itin intriguojanti kova.

Širvintų SM komanda pirmoji 18 min. pelnė įvartį, bet dar iki pertraukos „Baltic Champs-Ježvitas“ sugebėjo ne tik išlyginti rezultatą, bet ir laimėti kėlinį 2:1 (19 min. po mažojo kampinio ir 20 min. pasižymėjo Giedrius Adomavičius).

Vos prasidėjus antrąjam kėliniui 2 įvarčius pelnė Giedrius Gridziuška ir padidino savo komandos persvarą iki 4:1. Tai nepalaužė Širvintų SM riedulininkų, kurie atsakė 3 taikliais smūgiai (dukart 25 min. ir 29 min.) ir išlygino rezultatą.

Tuomet jau „Baltic Champs-Ježvitas“ atsakė 3 įvarčiais iš eilės ir įgijo lemiamą pranašumą.

Antrojoje turnyro lentelės vietoje įsitvirtino „Klevas-Šiauliai“, per dvejas itin atkaklias rungtynes surinkę 4 taškus. Šiauliečiai sužaidė 3:3 su Širvintų SM ir 4:3 palaužė Vilniaus „Žuvėdrą-Taurą“.

Per mačą su Širvintų komanda „Klevas-Šiauliai“ iš pradžių pirmavo 1:0, vėliau atsiliko 1:2, o rungtynių pabaigoje vėl buvo priekyje - 3:2. Širvintų SM nuo pralaimėjimo 35 min. po mažojo kampinio išgelbėjo Lukas Janukaitis.

Per dvikovą su vilniečiais Šiaulių komanda pirmavo 3:0, 4:1, tačiau 36 min. leido turo šeimininkams sumažinti skirtumą iki minimumo. Vis dėlto šį kartą taškų „Klevas-Šiauliai“ neprarado.

Per kitas turo rungtynes „Žuvėdra-Tauras“ nepaliko vilčių „Ardui-Rudaminai“ - 5:1.

Lietuvos čempionato 3 ir 4 turų rungtynės bus žaidžiamos sausio 29 dieną.