20220927 Alfredas Pliadis AL6 6960

NUOTRAUKŲ GALERIJA

2022 metais - Lietuvos žolės riedulio federacija švenčia 45 metų sukaktį. Šia gražia proga, Vykdomojo komiteto susitikimo metu buvo paminėti svarbiausi pasiekimai per praėjusius metus. Susitikimo metu įteikti sveikinimai jubiliejų šventusiems Lietuvos žolės riedulio treneriams - Aušrai Janutaitei ir Romualdui Chmeliauskui. Taip pat įteikti prizai jubiliejų švenčiantiems klubams - Sporto klubas „Ginstrektė“ švenčia 30 metų jubiliejų, Vilniaus SŽK „Žuvėdra“ klubas skaičiuoja 25 metus, Sporto klubas „Ardas“ džiaugiasi 20 metų jubiliejumi. 

20220927 Alfredas Pliadis AL6 6873

 

Tradiciškai, rugsėjo 23-30 dienomis visoje Europoje vyksta Europos sporto savaitės renginiai! Europos Komisijos organizuojama kampanija skirta skatinti žmonių judrumą. Savaitės renginių atidarymas vyko Prahoje. Džiaugiamės, kad atidarymo metu buvo kalbama ir apie žolės riedulį. Viena iš Europos sporto savaitės ambasadorių - olandijos žolės riedulininkė Willemijn van Aggelen pasidalijo savo istorija ir skatino merginas sportuoti. Be to, atidarymo metu vykęs Europos komisijos seminaras apie sveiką gyvenseną buvo moderuojamas Ugnės Chmeliauskaitės. 

2022 09 24 19 40 34 Window

Tuo pat metu, Briuselyje, vyko Europos žolės rieudlio federacijos plėtros komiteto posėdis, kurio metu skirtingų šalių kolegos kalbėjosi apie nacionalines žolės riedulio plėtros strategijas, dalijosi iššūkiais ir patarimais kaip pritraukti didesnį skaičių sportuojančiųjų žolės rieudulį jaunuolių. 

Lietuvos žolės riedulio federacijos Vykdomasis komitetas susitiko aptarti artėjančio Lietuvos žolės riedulio varžybų sezono. Šį kartą tarp svarbiausiųjų klausimų atsidūrė nuostatų ir tvarkaraščio suderinimas (startuojame su 45-uoju moterų ir 39-uoju vyrų žolės riedulio varžybų sezonu!). Bei aptarti vaikų žolės riedulio lygos klausimai. Rungtynių tvarkaraščius jau visai netrukus rasite čia, o dokumentai (nuostatai) bus pasiekiami čia. Sėkmingo sezono starto visiems! 

2022 09 17 07 06 14 Posėdžio skaidrės ugne.chmeliauskaitegmail.com Gmail

iKviečiame rugsėjo 7 dieną 20 val. atvykti į Vilniaus žolės riedulio stadioną (Čiobiškio g. 16), kuriame jūsų laukia - kinas po žbaigždėtu dangumi! Neįprastas savaitgalis ir rudens patiktuvės kartu su Inesos Kurklietytės filmu "Drugelio širdis". Renginys atviras ir nemokamas. 

 

2022 09 06 12 34 11 Fwd Atviras kinas po dangumi ugne.chmeliauskaitegmail.com Gmail

Lietuvos žolės riedulio federacija kartu su Vilniaus SŽK "Žuvėdra" pristatė žolės riedulį Vilniaus sporto festivalio svečiams. Rugsėjo 2-4 dienomis 700 gimtadienio šventei besiruošiančiame Viniuje vyko Sostinės dienos, kurios sutraukia gausį būrį miestiečių ir miesto svečių. O šventės centre - Lukiškių aikštėje, jau tradicija tapęs - Vilniaus sporto festivalis. Jo metu skirtingų sporto šakų atstovai dalijasi informacija apie savo sporto šaką, kviečia išbandyti įvairius triukus vietoje ir vėliau atvykti į treniruotes. 

2022 09 06 12 13 49 Vilniaus sporto festivalio akimirkos Sportas.info

NUOTRAUKŲ GALERIJA

Žolės riedulininkai juokiasi, kad pamatę lazdą ir kamuoliuką vaikai mėgaujasi rungtyniaudami tarpusavyje, tačiau taisyklingas lazdos laikymas ir tai, kad žolės riedulys negali būti žaidžiamas kojomis lieka pamirštas. Smagu matyti sportininkus, kurie žaidė žolės riedulį prieš 20, 30 metų užsukančius pasisveikinti ir papasakoti savo žolės riedulio istoriją. Džiaugiamės galėdami paskraidinti nuotaikas ir labai laukiame mažųjų sportininkų treniruotėse visoje Lietuvoje! 

2022 09 06 12 21 54 Vilniaus sporto festivalio akimirkos Sportas.info