Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

2020/2021 metų Lietuvos moterų ir vyrų čempionatų tvarkaraščiai

Moterų A divizionas

Rugsėjis

09.10 18:15 Šiaulių „Gintrastrekte - ŠSG“ - Kelmės SK „Aušra“ (Šiauliai) 8:0

09.12 12:30 Šiaulių „Akademija“ - Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras“ (Šiauliai) 0:0

09.13 14:30 Šiaulių „Gintrastrekte - ŠSG“ - „Širvintų SC–Inta“ (Šiauliai) 8:0

09.13 14:30 Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras“ - Kelmės SK „Aušra“ (Vilnius) 3:0

09.19 12:00 Šiaulių „Akademija“ - Kelmės SK „Aušra“ (Šiauliai) 1:0

09.19 13:30 Šiaulių „Gintrastrekte - ŠSG“ - Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras“ (Šiauliai) 7:0

09.20 16:00 „Širvintų SC–Inta“ - Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras“ (Vilnius) 1:4

09.22 18:00 Šiaulių „Gintrastrekte - ŠSG“ - Šiaulių „Akademija“ (Šiauliai) 6:0

09.26 12:00 Šiaulių „Akademija“ - „Širvintų SC–Inta“ (Šiauliai) 1:0

09.26 13:30 Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras“ - Šiaulių „Gintrastrekte - ŠSG“ (Vilnius) 1:6

09.27 13:30 Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras“ - Šiaulių „Akademija“ (Vilnius)

09.27 14:30 „Širvintų SC–Inta“ - Kelmės SK „Aušra“ (Vilnius)

Spalis

10.01 18:00 Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras“  - „Širvintų SC–Inta“ (Vilnius)

10.01 18:00 Šiaulių „Akademija“ - Šiaulių „Gintrastrekte - ŠSG“ (Šiauliai)

10.03 12:00 Kelmės SK „Aušra“ - Šiaulių „Gintrastrekte - ŠSG“ (Šiauliai)

10.03 11:00 „Širvintų SC–Inta“ - Šiaulių „Akademija“ (Vilnius)

10.04 12:00 „Širvintų SC–Inta“ - Šiaulių „Gintrastrekte - ŠSG“ (Vilnius)

10.10 11:00 Kelmės SK „Aušra“ - Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras“ (Šiauliai)

10.11 12:00 Kelmės SK „Aušra“ - „Širvintų SC–Inta“ (Šiauliai)

10.15 18:00 Kelmės SK „Aušra“ - Šiaulių „Akademija“ (Šiauliai)

 

Moterų B divizionas

Rugsėjis

09.12 14:00 Širvintų SC - Kaunas „Gaja-Veršvai“ (Vilnius) 4:0

09.17 17:00 Šiaulių sporto gimnazija - Šiaulių Akademija (Šiauliai) 1:3 

Spalis

10.10 12:30 Šiaulių sporto gimnazija - Kaunas „Gaja-Veršvai“ (Šiauliai) 

10.10 14:00 Širvintų SC - Šiaulių Akademija (Šiauliai) 

10.10 15:30 Šiaulių Akademija - Kaunas „Gaja-Veršvai“ (Šiauliai) 

10.10 18:00 Šiaulių sporto gimnazija - Širvintų SC (Šiauliai)

 

Vyrų A divizionas

Rugsėjis

09.12 11:00 Širvintų „Baltic Champs–Ježvitas“ - Vilniaus SK „Ardas–Rudamina“ (Vilnius) 6:1

09.12 12:30 Vilniaus SŽK „Žuvėdra–SM Tauras“ - Šiaulių „Ginstrekte“ (Vilnius) 3:0

09.13 13:00 Šiaulių „Ginstrekte“  - Vilniaus SK „Ardas–Rudamina“ (Šiauliai) 6:0

09.20 12:30 Širvintų „Baltic Champs–Ježvitas“ - Šiaulių „Ginstrekte“ (Vilnius) 3:0

09.20 14:00 Vilniaus SŽK „Žuvėdra–SM Tauras“ - Vilniaus SK „Ardas–Rudamina“ (Vilnius) 2:4

09.23 19:00 Vilniaus SK „Ardas–Rudamina“ - Vilniaus SŽK „Žuvėdra–SM Tauras“ (Rudamina) 4:1

09.26 11:00 Vilniaus SK „Ardas–Rudamina“ - Širvintų „Baltic Champs–Ježvitas“ (Rudamina) 

09.26 13:30 Šiaulių „Ginstrekte“ - Vilniaus SŽK „Žuvėdra–SM Tauras“ (Šiauliai) 0:1

09.27 13:00 Šiaulių „Ginstrekte“ - Širvintų „Baltic Champs–Ježvitas“ (Šiauliai)

Spalis

10. 04 13:30 Širvintų „Baltic Champs–Ježvitas“ - Vilniaus SŽK „Žuvėdra–SM Tauras“ (Vilnius) 

10.10 12:00 Vilniaus SK „Ardas–Rudamina“ - Šiaulių „Ginstrekte“ (Rudamina)

10.10 14:00 Vilniaus SŽK „Žuvėdra–SM Tauras“ - Širvintų „Baltic Champs–Ježvitas“ (Vilnius)

 

Vyrų B divizionas

Rugsėjis

09.16 18:30 SM-Ardas - Vilniaus „Pietų meteoras“ (Rudamina) 15:2

09.19 10:00 SM-Ardas - Vilniaus Trakų Vokės „Erta“ (Rudamina) 19:0 

09.19 11:30 Širvintų SC - Šiaulių „Akademija“ (Rudamina) 2:3

09.19 13:00 Širvintų SC - Vilniaus Trakų Vokės „Erta“ (Rudamina) 11:0

09.19 14:30 SM-Ardas - Šiaulių „Akademija“ (Rudamina) 5:1

09.22 17:00 Vilniaus „Pietų meteoras“ - Vilniaus Trakų Vokės „Erta“ (Vilnius) 5:1

Spalis

10.03 12:30 Šiaulių „Akademija“ - Vilniaus „Pietų meteoras“ (Vilnius)

10.03 14:00 SM-Ardas - Širvintų SC (Vilnius)

10.03 15:30 Šiaulių „Akademija“ - Vilniaus Trakų Vokės „Erta“ (Vilnius)

10.03 17:00 Širvintų SC - Vilniaus „Pietų meteoras“ (Vilnius)