Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Baigėsi 2018 metų Lietuvos žolės riedulio uždarosiose patalpose vyrų B diviziono čempionatas. Jo laimėtojais tapo Vilniaus raj. SM auklėtiniai, paskutinę akimirką aplenkę Vilniaus „Žuvėdrą-Taurą-Plaunu pats“.

Prieš paskutiniąsias dvejas rungtynes abi komandos turėjo po 15 taškų, o lemiama diena būsiemsiems čempionams prasidėjo ne itin gerai - sužaista lygiosiomis 5:5 su Širvintų SC-2 komanda. Tuo metu „Žuvėdra-Tauras-Plaunu pats“ 9:5 įveikė Kauno „Veršvus“ ir prieš paskutiniąsias rungtynes, kuriose įvyko lyderių kaktomuša, išsiveržė į priekį.

Lemiamas dvikova buvo verta finalo vardo, o jos metu ilgą laiką niekas nežadėjo didesnių nemalonumų Vilniaus klubui. Tiesa, jie jau 1 min. praleido įvartį, bet į tai atsakė dviem taikliais smūgiais ir 6 min. jau buvo priekyje 2:1.

Vėliau komandos du kartus apsikeitė įvarčiais - Vilniaus raj. SM riedulininkai lygino rezultatą, tačiau „Žuvėdra-Tauras-Plaunu pats“ abukart susigrąžino pranašumą.

36 min. vilniečiai sugebėjo pagaliau padidinti savo pranašumą iki 2 įvarčių (5:3) ir jau atrodė, kad taps čempionais. Juo labiau, kad jiems užteko ir lygiųjų.

Tačiau Vilniaus raj. SM komanda taip nemanė, sugebėjo 37, 38 ir 39 min. iš žaidimo pelnyti 3 įvarčius ir išplėšė lemtingą pergalę.

Trečiąją vietą čempionate užėmė Širvintų SC-2 riedulininkai, galutinėje įskaitoje surinkę 16 taškų.

Rezultatyviausiu turnyro žaidėju tapo vilnietis Edvinas Stankevičius (32 įvarčiai), o geriausių žaidėjų prizai atiteko Vilniaus raj. SM atstovui Karoliui Doncului ir širvintiškiui Lukui Janukaičiui.

Galutinė turnyro lentelė

V. Komanda P. L. Pr. Įvar. Tšk.
1. Vilniaus r. SM 6 1 1 57:27 19
2. Vilniaus „Žuvėdra-Tauras-Plaunu pats“ 6 0 2 55:33 18
3. Širvintų SC-2 5 1 2 37:28 16
4. Kauno „Veršvai“ 2 0 6 27:51 6
5. Šiaulių SM „Klevas“ 0 0 8 28:65 0

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Rėmėjai

vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts

Veiklos partneriai

 
lmnsc logo
 
15 Simbolis
lrytas logo
pliadisfoto logo
Arena HD

Green park hotel logo2
Green hotel logo
Salduvė logo
TK logo
musco lighting