2014-2015 metų Lietuvos moterų žolės riedulio mažojo finalo serijos iki 2 pergalių antrąsias rungtynes taip pat laimėjo Vilniaus „Žuvėdros-Tauro-Archyvų sistemų“ merginos. Šį kartą jos palaužė Šiaulių „Klevą-ŠSVM“ tik 2:1 (0:1), tačiau laimėjo seriją 2-0 ir džiaugėsi bronzos apdovanojimais.


Pirmąsias rungtynes savo aikštėje vilnietės laimėjo net 9:1, todėl atrodė, kad jų pranašumas prieš varžoves yra labai didelis. Vis dėlto jaunosios šiaulietės savo aikštėje sugebėjo rimtai pasipriešinti.

„Klevas-ŠSVM“ nuo pirmųjų minučių atidavė iniciatyvą varžovėms ir stengėsi naudotis kontratakomis. Tokia taktika visiškai pasiteisino. Vilnietės kontroliavo žaidimą, bet pavojingų progų sukurti nesugebėjo, o šeimininkės jau 5 min. surengė pavojingą išpuolį, kuris baigėsi 7 metrų baudiniu į viešnių vartus. Rimantė Gudeliauskytė smūgį atliko nepriekaištingai ir išvedė savo komandą į priekį.

„Žuvėdrai-Taurui-Archyvų sistemoms“ atsitiesti pavyko tik antrajame kėlinyje - 45 min. rezultatą išlygino Ugnė Aučynaitė. Vėliau vilnietės surengė tikrą šiauliečių vartų šturmą ir 68 min. Kotrynai Kartanovič pavyko pelnyti pergalingą įvartį.

„Rungtynės buvo labai permainingos, kovingos, jaunimas įdėjo labai daug pastangų, - po rungtynių sakė „Klevo-ŠSVM“ trenerė Genutė Juodienė. - Sugebėjome reabilituotis po skausmingo pralaimėjimo per pirmąsias rungtynes. Kovojome garbingai, ne gėda pralaimėti tokiu rezultatu. Likus žaisti 2 min. rezultatas dar buvo lygus, galėjome sužaisti lygiosiomis, o baudinių serijoje nežinia kaip viskas būtų susiklostę.“

Vilniečių treneris Maksimas Tarasovas teigė, kad lengvų rungtynių Šiauliuose ir nesitikėjo.

„Nesvarbu, kad namie laimėjome 9:1, sezono metu su šia komanda buvo įvairių rungtynių, - sakė „Žuvėdros-Tauro-Archyvų sistemų“ strategas. - Mano žaidėjos šį kartą išėjo tikėdamosis lengvai laimėti. Per pirmąsias rungtynes buvo gražios kombinacijos, gražūs įvarčiai, o šį kartą to nebuvo. Rezultatas atspindi rungtynių eigą, laimi stipresni, o silpnesni pralaimi. Vis dėlto sezoną vertinu nepatenkinamai, nes jau trečią kartą iš eilės esame tik treti. Esu patenkintas panelių darbu, bet mums vis prtrūksta psichologinio nusiteikimo žaidžiant su kai kuriomis komandomis.“

Rungtynių statistika

Šiaulių „Klevas-ŠSVM“ - Vilniaus „Žuvėdra-Tauras-Archyvų sistemos“ 2:1 (0:1)
Įvarčiai: 1:0 R. Gudeliauskytė (5 iš 7m), 1:1 U. Aučynaitė (45), 1:2 K. Kartanovič (68).
Teisėjai: V. Bagdanskienė, K. Mockaitytė.

Rungtynių įrašas