MŪSŲ DRAUGAI

HFTC vėl neįveikė "Lidvijos"
16. Birželis 2007, 15:48

Baigėsi Lietuvos moterų čempionato II etapo 2 rato varžybos.

Per jas Šiaulių "Lidvija" pateikė dar vieną staigmeną. Šį kartą šiaulietės mačą su Vilniaus HFTC baigė lygiosiomis 0:0.

Rungtynės vyko per lietų, aikštėje susidarė balos. Pirmą kėlinį didelę persvarą turėjo HFTC, bet įvarčių pelnyti nesugebėjo - geromis progomis nepasinaudojo Aurelija Kubilinskienė, Virginija Čaikauskienė. Po pertraukos žaidimas išsilygino ir rungtynės baigėsi lygiosiomis.

Sekančios šeštadienio rungtynės tarp HFTC ir "Kelmės" liko nebaigtos. Dėl lietaus ir žaibo jos buvo nutrauktos po pirmo kėlinio esat rezultatui 4:0. Šis rezultatas įskaitytas kaip galutinis.

Sekmadienį paskutines 2 rato rungtynes HFTC žaidė su Šiaulių "Gintra-Strekte-Universitetu". Pergalę šiaulietėms 65 min. taikliu smūgiu išplėšė gynėja Ramunė Petrauskaitė - 1:0 (0:0). Pranašiau žaidusi "Gintros-Strektės-Universiteto" komanda per šias rungtynes turėjo dar bent 7 geras progas pasižymėti, tačiau Audronei Selevaitei ir Aušrai Bardauskaitei kiekvieną kartą pritrūkdavo sėkmės. HFTC galėjo pasižymėti po Aurelijos Griškutės smūgio, bet šia proga taip pat nepasinaudojo.

Kiti rezultatai:
Lidvija - Kelmė 2:1 (1:0)
. Įv.: 1:0 Jūratė Juodytė (9 iš mk), 2:0 G.Karnišovaitė (50), 2:1 Renata Eimontaitė (53 iš mk).

Gintra-Strektė-Universitetas - Kelmė 5:0 (1:0). Įv.: 1:0 Aušra Bardauskaitė (34 iš mk), 2:0 Dovilė Jakaitė (39), 3:0 Dovilė Jakaitė (49 iš mk), 4:0 Irmantė Paulavičiūtė (52 iš mk), 5:0 Donata Dildaite (55).

HFTC - Lidvija 0:0

HFTC - Kelme 4:0 (rungtynės nutrauktos po pirmo kėlinio). Įv.: 1:0 Aušra Janutaitė (7 iš mk), 2:0 Asta Čatrauskaitė (8), 3:0 Aušra Janutaitė (18), 4:0 Aurelija Griškutė (29).

Gintra-Strektė-Universitetas - HFTC 1:0 (0:0). Įv.: 1:0 Ramunė Petrauskaitė (65).

V. Komanda			R.	P.	Lg.	Pr.	Įvar.	Tšk.
1. "Gintra-Strekte-Universitetas" 21 18 1 2 100:8 55
2. HFTC 21 15 3 3 65:12 48
3. "Lidvija" 21 11 1 11 31:20 34
4. "Kelmė" 21 3 4 14 9:54 13
------------------------------------------------------------------------------------
5. "Inta" 15 1 5 9 2:53 8
6. "Šiauliai" 15 0 4 11 0:60 4

Rezultatyviausios žaidėjos: Dovilė Jakaitė ("Gintra-Strekte-Universitetas") - 27, Aušra Bardauskaitė ("Gintra-Strekte-Universitetas") - 24.

"Gintra-Strektė-Universitetas" ir HFTC aukso medalių likimą išsiaiškins superfinalo iki 3 pergalių serijoje. Dėl bronzos medalių serijoje iki 2 pergalių kovos "Lidvija" ir "Kelmė".