NAUJIENOS
UŽSIENYJE
INTERVIU
FOTOGALERIJA
SPAUDAI
DOKUMENTAI
ARCHYVAS
TARPTAUTINĖS VARŽYBOS
RINKTINĖS
EUROPOS TAURĖS
TURNYRAI LIETUVOJE
LIETUVOS ČEMPIONATAI
LAUKO
UŽDARŲ PATALPŲ
APIE MUS
FEDERACIJA
VEIKLA
KONTAKTAI
RĖMĖJAI
KLUBAI
STADIONAI
APIE ŽAIDIMĄ
TAISYKLĖS
ISTORIJA
VISIEMS
KVIEČIAME ŽAISTI
FORUMAS
NUORODOS
ENGLISH
NEWS
INTERNATIONAL CAMP
JŪSŲ NUOMONĖ
VARTOTOJAMS
Vartotojo vardas

SlaptažodisRegistruotis
Pamiršau spaltažodį
MŪSŲ DRAUGAI

Jūratė Juodytė ir Ramunė Petrauskaitė: "Išvyką į Belgiją įtakojo noras tobulėti"


Pastaraisiais metais Lietuvos žolės riedulio padangėje vyrauja tendencija - Lietuvos žolės riedulininkėms "visi keliai veda į Belgiją". Jau nestebina, kai kasmet išgirstame apie vienos ar kitos žaidėjos išvyką žaisti žolės riedulį svetur. Šiemet į Belgiją išvyko vienos geriausių Lietuvos žaidėjų - Jūratė Juodytė ir Ramunė Petrauskaitė.
Tad kaip Joms sekasi, ir nutarėme pakalbinti:


Straipsnis apie Jūratę Juodytę

Dienraščio “Respublika” priede - žurnale “Sporto žmonės" galite pasiskaityti straipsnį apie geriausią 2009 m. žolės riedulininkę Jūratę Juodytę. Straipsnio autorius Julius Bliūdžius.


Interviu su Aušra Bardauskaite

Martyno Pociaus interviu su Lietuvos žolės riedulio rinktinės nare Aušra Bardauskaite: „Savo gyvenime nekeisčiau nieko“


Širvintiškis išsikovojo Europos čempionato organizatorių dėmesį

Širvintų L. Stuokos-Gucevičiaus vidurinės mokyklos 9-os klasės mokinys Giedrius Adomavičius po penkerių metų, praleistų su žolės riedulio lazda, sako, kad šiandien nė kiek nesigaili, kad tada pasirinko šią sporto šaką. Tačiau prisipažįsta, kad nenutuokė, kas jo laukia ir kiek ilgai šis pomėgis išliks.


Australas nepamiršo Lietuvos

Australas Jamesas Youngas, pusmetį pagyvenęs Lietuvoje, grįžo į gimtinę, tačiau mūsų šalies nepamiršo. Youngas kiek įmanydamas stengiasi padėti Lietuvos žolės riedulininkams. Prieš daugiau nei metus australą į Lietuvą atvedė naujų įspūdžių paieškos. 32 metų vyras tuomet tikėjosi mūsų šalyje apsistoti bent keliems metams, tačiau Lietuvą paliko po kiek daugiau nei pusmečio.


J.Žvinklytė stengiasi neužsiūti vartų

Lietuvos rinktinės ir Vilniaus HFTC puolėjos Jūratės Žvinklytės atsakymai į tinklapio lankytojų pateiktus klausimus. Žaidėja į klausimus atsakinėjo raštu per atvirąsias "Žalgirio" primenybes. Dėl vienokių ar kitokių priežasčių kai kurie klausimai liko neatsakyti.


Jūsų klausimai J.Žvinklytei!

Zoles-riedulys.lt vėl suteikia lankytojams galimybę netiesiogiai pabendrauti su riedulio pasaulio atstovais. Šį kartą jūsų klausimai bus perduoti vienai geriausių pastarojo meto Lietuvos puolėjų Jūratei Žvinklytei.


Tarp vasaros įspūdžių - ir vaikai su šautuvais

Šiandien, kai prabėgo pirmosios naujųjų mokslo metų dienos, kai su artimiausiais klasės draugais jau pasidalinta vasaros įspūdžiais, keturi Širvintų sporto mokyklos žolės riedulininkai, vasarą atstovavę Lietuvai tarptautiniuose turnyruose ir varžybose, po šauniai praleistos vasaros rengiasi naujoms kovoms.


Irmos Matjušaitytės atsakymai į tinklapio lankytojų klausimus

Prieš keletą mėnesių šiame tinklapyje visi norintys galėjo užduoti klausimus tuomet Belgijoje rungtyniavusiai vienai iš seserų dvynių Matjušaityčių - Irmai. Puolėja į Lietuvą grįžo kiek anksčiau nei mus pasiekė jos atsakymai, tačiau sužinoti jos mintis nuo to mažiau įdomu tikriausiai netapo. Tad gero visiems skaitymo.


Irma Matjušaitytė (dešinėje) daug prisidėjo, kad Antverpeno klubas iškoptų į Belgijos aukščiausiąją lygą.


J.Youngas Lietuvoje puoselėja ambicingus planus

Daugelis tai pavadintų beprotybe. 31 metų australas Jamesas Youngas gimtinėje pardavė visą savo turtą, įskaitant nuosavą firmą, ir persikėlė gyventi į kitoje Žemės rutulio pusėje esančią Lietuvą. Kodėl? Tiesiog vasarą keliaujant po Europą jam čia labai patiko.
Naujienų archyvas

Sportas.info

Tarptautinė žolės riedulio federacija Europos žolės riedulio federacija

Eurolyga

Kalendorius
Kovas 2013
PirAntTreKetPenŠešSek
1 23
4 56 7 8 910
11 12 13 14 15 1617
18192021222324
25262728293031serveriai.ltLietuvos žolės riedulio federacija ©2004