NAUJIENOS
UŽSIENYJE
INTERVIU
FOTOGALERIJA
SPAUDAI
DOKUMENTAI
ARCHYVAS
TARPTAUTINĖS VARŽYBOS
RINKTINĖS
EUROPOS TAURĖS
TURNYRAI LIETUVOJE
LIETUVOS ČEMPIONATAI
LAUKO
UŽDARŲ PATALPŲ
APIE MUS
FEDERACIJA
VEIKLA
KONTAKTAI
RĖMĖJAI
KLUBAI
STADIONAI
APIE ŽAIDIMĄ
TAISYKLĖS
ISTORIJA
VISIEMS
KVIEČIAME ŽAISTI
FORUMAS
NUORODOS
ENGLISH
NEWS
INTERNATIONAL CAMP
JŪSŲ NUOMONĖ
VARTOTOJAMS
Vartotojo vardas

SlaptažodisRegistruotis
Pamiršau spaltažodį
MŪSŲ DRAUGAI

Su Baltarusija kovosime dėl 15 vietos

Lietuvos rinktinė pasaulio merginų jaunimo čempionato grupės dėl 13-16 vietų paskutiniąsias rungtynes su Prancūzija pralaimėjo 1:2 (1:0) ir penktadienį užbaigs pasirodymą už Atlanto maču su baltarusėmis dėl galutinės 15 vietos.


Ispanijai pralaimėta po atkaklios kovos

Per antrąsias pasaulio jaunimo čempionato grupės, kovojančios dėl 13-16 vietų, rungtynes Lietuvos rinktinė pralaimėjo Ispanijai 2:5 (1:3).


Lietuva įveikė Baltarusiją!

Lietuvos merginų jaunimo rinktinė pasaulio čempionate Bostone iškovojo pirmąją pergalę. Per pirmąsias grupės, kovojančios dėl 13-16 vietų, rungtynes mūsiškės po atkaklios kovos nugalėjo baltaruses 4:3 (2:1). Mūsų komandai po 2 įvarčius pelnė Aušra Bardauskaitė (9 ir 63 min.) ir Evelina Malyševa (31 ir 48 min.). Visi mūsų įvarčiai pelnyti iš žaidimo.


Grupėje - be taškų

Pirmą kartą pasaulio jaunimo čempionate dalyvaujanti Lietuvos merginų rinktinė per paskutiniąsias B grupės rungtynes pralaimėjo Vokietijai 1:5 (0:3). Paguodos įvartį mūsų ekipai 64 min. pelnė Aušra Bardauskaitė.


Pirmasis mačas su Argentina

Lietuvos jaunimo rinktinė pirmą kartą istorijoje susitiko su pasaulio elitui priklausančia Argentina. Per antrąsias pasaulio čempionato rungtynes mūsiškės gerai gynėsi visą kėlinį, tačiau jo pabaigoje vis dėlto praleido įvartį, o visą mačą pralaimėjo 0:4 (0:1).


Afrikietėms pralaimėta po atkaklios kovos (įvarčių video)


Lietuvos merginų jaunimo rinktinė po atkaklios kovos pralaimėjo pirmąsias pasaulio čempionato rungtynes Pietų Afrikos Respublikos rinktinei 2:3 (1:1).


Pasaulio jaunimo čempionatas Bostone!

Š.m. rugpjūčio 3-16 dienomis Bostone (JAV) vyks Pasaulio jaunimo U-21 čempionatas, kuriame dalyvaus rinktinės iš Anglijos, Prancūzijos, Argentinos, Ispanijos, Kinijos, Čilės, Lietuvos ir kitų šalių. Čempionato tvarkaraštis.


Europos moterų žolės riedulio "Trophy" čempionatas Romoje

Prasidėjo Europos moterų žolės riedulio "Trophy" čempionatas Romoje (Italija). Čempionato tvarkaraštis ir rezultatai.


Lietuvos merginų rinktinė pradėjo pasiruošimą Europos ir Pasaulio čempionatams

Liepos 1 dieną po 2 savaičių pertraukos šalies merginų rinktinė susirinko į BFP MTS Šventojoje. Vyr. trenerės Genutės Juodienės ir trenerės asistentės Irinos Dildienės vadovaujamos merginos 5 dienas kėlė savo fizinį pasirengimą kopose ir pajūrio smėlyje.


Lietuvos merginų U-18 rintinės kova Europos čempionate Belgijoje

Lietuvaitės pagal reitingą (2007 m. Europos čempionatas „A“ divizionas, 6 vieta tarp 21 šalies) pakliuvo į „mirtininkų“ grupę, kur Pasaulyje „madas“ diktuoja Vokietijos ir Olandijos rinktinės (abi šalys ne kartą yra iškovojusios Olimpinius aukso medalius). Galutiniai rezultatai.


Naujienų archyvas

Sportas.info

Tarptautinė žolės riedulio federacija Europos žolės riedulio federacija

Eurolyga

Kalendorius
Kovas 2013
PirAntTreKetPenŠešSek
1 23
4 56 7 8 910
11 12 13 14 15 1617
18192021222324
25262728293031serveriai.ltLietuvos žolės riedulio federacija ©2004