Pamiršau spaltažodį
MŪSŲ DRAUGAI

Staigmenos Lietuvos moterų čempionate
8. Spalis 2009, 11:15

Š.m. spalio 10 dieną Vilniaus Žemynos gimnazijos žolės riedulio sintetinės dangos stadione (Čiobiškio g. 16) 32-ojo Lietuvos moterų čempionato „A“ diviziono antro rato varžybos vyko jau rudeniniu režimu, oras priminė lapkričio mėnesio darganas, tačiau klubai demonstravo gražų ir kovingą žaidimą.

Širvintų „Inta“ pateikė pirmąją staigmeną čempionate – iš pripažintų lyderių Vilniaus HFTC – Tauro komandos atėmė 2 taškus. Įdomios ir intriguojančios rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:1).
Taip pat maloniai nustebino Šiaulių „Lidvijos“ žaidimas. Ši komanda rodo puikų žaidimą ir žaisdama su čempionato lydere Šiaulių „Gintra-Strekte-Uni“ komanda nusileido tik 1:4 (0:2), o su Vilniaus HFTC – Tauro komanda kovojo kaip su lygiais ir antrajame kėlinyje rezultatą sušvelnino iki minimumo. Rungtynėse ypač kovingai žaidė po traumos į komandą grįžusi Aurika Baziulytė.
Kelmietės su šalies čempionėmis I-ajame kėlinyje pademonstravo puikią gynybą ir ilgai „tampė nervus“ Šiaulių „Gintra-Stekte-Uni“ komandos treneriams. Deja, komanda palūžo antrame kėlinyje ir per 5 min. praleido net 3 sausus įvarčius ir rungtynės baigėsi rezultatu 0:8 (0:1).
Paskutinės II rato varžybos įvyks Šiauliuose, ateinantį šeštadienį, t.y. spalio 17 dieną.

Varžybų tvarkaraštis ir rezultatai:

1. 10.15 val. Vilniaus HFTC-Tauras – Širvintų „Inta“ 1:1 (1:0)
Įvarčius pelnė:

17 min. Vilniaus HFTC-Tauras – Nr. 2 – Aurelija Kubilinskienė, iš žaidimo, 1:0
36 min. Širvintų „Inta“ – Nr. 6 – Aistė garbatavičiūtė, iš mažojo kampinio, 1:1

2. 11.30 val. Šiaulių „Gintra-Strekte-Uni“ – Šiaulių „Lidvija“ 4:1 (2:0)

16 min. Šiaulių „Gintra-Strekte-Uni“ – Nr. 7 – Rita Pauliukevičiūtė, iš žaidimo, 1:0
29 min. Šiaulių „Gintra-Strekte-Uni“ – Nr. 9 – Simona Grabliauskaitė, iš žaidimo, 2:0
32 min. Šiaulių „Lidvija“ – Nr. 10 – Vaida Vaidilauskaitė, iš žaidimo, 2:1
45 min. Šiaulių „Gintra-Strekte-Uni“ – Nr. 2 – Ina Kenstavičiūtė, iš žaidimo, 3:1
53 min. Šiaulių „Gintra-Strekte-Uni“ – Nr. 11 – Jūratė Juodytė, iš žaidimo, 4:1

3. 13.00 val. Širvintų „Inta“ – Kelmės „Kelmė“ 2:1 (2:1)

8 min. Kelmės „Kelmė“ – Nr. 9 – Deimantė Dališanskaitė, iš žaidimo, 0:1
11 min. Širvintų „Inta“ – Nr. 9 – Ugnė Chmeliauskaitė, iš mažojo kampinio, 1:1
17 min. Širvintų „Inta“ – Nr. 11 – Deimantė Stankutė, iš žaidimo, 2:1

4. 14.30 val. Šiaulių „Lidvija“ – Vilniaus HFTC-Tauras 1:2 (0:1)

29 min. Vilniaus HFTC-Tauras – Nr. 7 – Aušra Barauskaitė, iš mažojo kampinio, 0:1
43 min. Vilniaus HFTC-Tauras – Nr. 5 – Kristina Poškutė, iš žaidimo, 0:2
48 min. Šiaulių „Lidvija“ – Nr. 9 – Sigita Vitginienė, iš mažojo kampinio, 1:2

5. 16.00 val. Kelmės „Kelmė“ – Šiaulių „Gintra-Strekte-Uni“ 0:8 (0:1)

16 min. Šiaulių „Gintra-Strekte-Uni“ – Nr. 7 – Rita Pauliukevičiūtė, iš žaidimo, 0:1
32 min. Šiaulių „Gintra-Strekte-Uni“ – Nr. 16 – Raimonda Nyderytė, iš žaidimo, 0:2
36 min. Šiaulių „Gintra-Strekte-Uni“ – Nr. 5 – Evelina Malyševa, iš žaidimo, 0:3
37 min. Šiaulių „Gintra-Strekte-Uni“ – Nr. 11 – Jūratė Juodytė, iš žaidimo, 0:4
42 min. Šiaulių „Gintra-Strekte-Uni“ – Nr. 8 – Donata Dilaitė, iš mažojo kampinio, 0:5
50 min. Šiaulių „Gintra-Strekte-Uni“ – Nr. 2 – Ina Kenstavičiūtė, iš žaidimo, 0:6
53 min. Šiaulių „Gintra-Strekte-Uni“ – Nr. 8 – Donata Dilaitė, iš mažojo kampinio, 0:7
55 min. Šiaulių „Gintra-Strekte-Uni“ – Nr. 8 – Donata Dilaitė, iš mažojo kampinio, 0:8