Pamiršau spaltažodį
MŪSŲ DRAUGAI

Vilnietės paleido pergalę
21. Sausis 2007, 15:32

Lietuvos moterų čempionato mačas tarp Vilniaus HFTC ir Šiaulių "Gintros-Strektės-Universiteto" baigėsi lygiosiomis 3:3, nors po pirmo kėlinio vilnietės pirmavo net 3:0.

Visus tris HFTC įvarčius pelnė puolėja Aurelija Kubilinskienė (8, 11 ir 20 (mažasis kampinis) min.) , kuri nepasinaudojo dar keliomis puikiomis progomis pasižymėti. Šiaulių komanda atsigavo tik įpusėjus antram kėliniui. 29 min. po mažojo kampinio pasižymėjo Aušra Bardauskaitė, 30 min. - Audronė Selevaitė, o 33 min. Bardauskaitė išlygino rezultatą.

Toliau stebina Širvintų "Intos" merginos. Jos įveikė praeito sezono brnzos medalininkę Šiaulių "Lidviją" 5:4 (3:0), nors rungtynių eiga priminė favoričių dvikovą. Antro kėlinio pradžioje širvintiškės pirmavo 4:0, tačiau vėliau vos neišleido pergalės iš savo rankų.

Kitų rungtynių rezultatai: "Kelmė" - "Šiauliai" 4:2, Vilniaus HFTC - Širvintų "Inta" 4:1, Šiaulių "Gintra-Strektė-Universitetas" - "Šiauliai" 10:0, Šiaulių "Lidvija" - "Kelmė" 4:1.