Pamiršau spaltažodį
MŪSŲ DRAUGAI

"Gintra-Universitetas" vėl neatsilaikė
9. Gegužė 2004, 20:30

2003-2004 metų Lietuvos moterų žolės riedulio A diviziono II etapo 3 rato varžybas laimėjo Vilniaus HFTC riedulininkės, principiniame mače dar kartą įveikusios Šiaulių "Gintrą-Universitetą".

Antrą kartą iš eilės HFTC šventė pergalę minimaliu rezultatu 1:0 ir vėl vienintelį rungtynių įvartį po mažojo kampinio pelnė Virginija Čaikauskienė. Vilnietės mačą pradėjo itin aktyviai ir jau 4 minutę uždirbo lemtingąjį mažąjį kampinį. V.Čaikauskienė padavė kamuoliuką, o HFTC žaidėjos smūgį atrėmė "Gintros-Universiteto" vartininkė. Tačiau kamuoliukas vėl atšoko V.Čaikauskienei, kuri iš aštraus kampo oru pasiuntė jį į tolimą šiauliečių vartų kampą.

Po įvarčio HFTC iki 15 minutės dominavo aikštėje, tačiau padidinti persvaros nesugebėjo. Vėliau žaidimas išsilygino ir jau "Gintros-Universiteto" puolėja Dovilė Jakaitė 2 kartus buvo atsidūrusi viena prieš HFTC vartininkę Rasą Čepienę. Abu kartus šios dvikovos baigėsi patyrusios vartininkės pergale. Nuo 60 minutės aikštėje jau dominavo Šiaulių riedulininkės, tačiau joms vėl trūko tikslumo arba vilnietes gelbėjo R.Čepienė.

Tad HFTC antrą kartą šį sezoną įveikė "Gintrą-Universitetą" ir bendroje čempionato įskaitoje aplenkė varžoves 3 taškais. Po savaitės Šiauliuose įvyks II etapo 4 rato varžybos, kuriomis baigsis reguliarusis sezonas. HFTC iš karto taptų čempionėmis, jei pavyktų padidinti savo persvarą prieš "Gintrą-Universitetą" iki 6 taškų. Kitu atveju, šalies nugalėtojų titulo likimas bus sprendžiamas superfinalo serijoje iki 2 pergalių.

Kiti A diviziono rezultatai: "Gintra-Universitetas" - "Berkutas" 9:0, "Inta" - HFTC 0:7, "Klevas" - "Gintra-Universitetas" 1:6, "Berkutas" - "Inta" 3:2, HFTC - "Klevas" 5:0, "Inta" - "Klevas" 0:1, "Berkutas" - HFTC 0:4, "Gintra-Universitetas" - "Inta" 13:0, "Klevas" - "Berkutas" 1:0.

5. "Berkutas" 3 4 12 17:60 13

Rezultatyviausios žaidėjos: Jūratė Žvinklytė (HFTC) - 31, Dovilė Jakaitė ("Gintra-Universitetas") - 24, Aušra Bardauskaitė ("Gintra-Universitetas") - 22.

B divizionas: "Klevo SM-2" - "Šiauliai" 0:4, Lietuva U-16 - "Žuvėdra-Tauras" 4:1, Lietuva U-16 - "Klevo SM-2" 0:0, "Šiauliai" - "Žuvėdra-Tauras" 1:0, "Žuvėdra-Tauras" - "Klevas SM-2" 1:0, Lietuva U-16 - "Šiauliai" 1:1.