Gruodžio 6-7 dienomis Vilniaus „Tauro“ sporto mokyklos salėje (Žygio g. 46) vyks tarptautinis žolės riedulio uždarų patalpų turnyras „Žalgirio“ taurei laimėti. Turnyre dalyvaus po 3 komandas iš Lietuvos ir Baltarusijos.
Vilniuje vykusį Lietuvos žolės riedulio federacijos vyrų taurės turnyrą laimėjo Širvintų „Inta-Baltic Champignons“, per 4 rungtynes surinkusi 10 taškų.
LŽRF taurė atiteko širvintiškiams (Alfredo Pliadžio nuotr.)
Lietuvos vyrų žolės riedulio B diviziono čempionate taip pat baigėsi lauko sezonas. Po paskutiniųjų I rato kovų paaiškėjo, kad diviziono lyderiais bent iki pavasario bus visas žaistas rungtynes laimėję Vilniaus „Žuvėdros-Tauro-Plaunu pats“ riedulininkai.
2014-2015 metų Lietuvos vyrų žolės riedulio čempionato dalyviai taip pat užbaigė lauko sezoną. Per 6 paskutiniąsias rungtynes tik kartą buvo užfiksuotas 2 įvarčių skirtumas. Visi kiti mačai baigėsi minimalia persvara arba lygiosiomis.
Šiauliečiai nugalėjo ir turnyro lentelėje pasivijo širvintiškius (A. Četkausko nuotr.)
2014-2015 metų Lietuvos vyrų čempionate iš karto dvejas rungtynes sužaidė praeito sezono finale kovojusios Vilniaus „Ardo-Rudaminos“ ir Širvintų „Intos-Baltic Champignons“ komandos.
Vienintelį rungtynių įvartį pelnė D. Matulevičius (kairėje). A. Pliadžio nuotr.