Baigėsi 2014-2015 metų Lietuvos klubų žolės riedulio sezonas. Paskutiniuosius medalius iškovojo „Šiaulių-Klevo“ riedulininkai, savo aikštėje 5:1 (2:0) nugalėję Vilniaus „Žuvėdrą-Taurą-CTLF“, ir laimėję mažojo finalo seriją 2:0. Pirmąsias rungtynes Vilniuje šiauliečiai laimėjo tik po baudinių serijos 4:1.


Trečiosios vietos laimėtojai (J. Juodytės nuotr.).

Lietuvos čempionate trečąiąją vietą šiauliečiai užėmė jau trečiąjį kartą iš eilės.

Antrąsias rungtynes vilniečiai pradėjo labai aktyviai ir jau per pirmąsias 15 min. mušė net 4 mažuosius kampinius. Vis dėlto kiekvieną kartą savo komandą gelbėjo puikiai rungtyniavęs vartininkas Nikas Androšiūnas.

Svečių užsidegimui kiek aprimus šeimininkai surengė kontrataką, kurią taikliu smūgiu po uždirbto mažojo kampinio užbaigė komandos puolimo lyderis Vaidotas Kringelis. Dar iki pertraukos jis pasižymėjo antrą kartą ir įtvirtino savo ekipos pranašumą.

Po petraukos Mantvydas Pocevičius ir V. Kringelis padidino „Šiaulių-Klevo“ pranašumą iki 4:0 ir bronzos medalių likimas jau buvo nulemtas.

„Smagu, kad laimėjome medalius, tačiau prieš sezoną ir jo eigoje tikėjomės ne to. Norėjome ir turėjome žaisti finale, - po rungtynių kritiškai kalbėjo Šiaulių komandos trenerė Donata Grigienė. - Kova dėl trečiosios vietos taip pat nebuvo lengva, teko kautis iš visų jėgų. Ypač įtemptas buvo pirmasis mačas, tačiau ir antrasis, nepaisant didelio skirtumo, taip pat nebuvo lengvas.“

Rezultatyviausiu Lietuvos čempionato žaidėju tapo „Žuvėdros-Tauro-CTLF“ riedulininkas Ignas Balbatunovas, pasižymėjęs 8 kartus.

Rungtynių statistika

„Šiauliai-Klevas“ - Vilniaus „Žuvėdra-Tauras-CTLF“ 5:1 (2:0)
Įvarčiai: 1:0 V. Kringelis (23 iš mk), 2:0 V. Kringelis (30), 3:0 M. Pocevičius (39), 4:0 V. Kringelis (43), 4:1 Č. Pašnikovičius (43 iš mk), 5:1 M. Pocevičius (65).
Žaliosios kortelės: A. Česnulis (29; „Žuvėdra-Tauras-CTLF“), M. Kardelis (39; „Šiauliai-Klevas“), J. Suchockis (41; „Šiauliai-Klevas“).
Teisėjai: V. Bagdanskienė, R. Chmeliauskas.