Liepos 3 dieną, Europos EuroHockey 5s čempionate, vyko įtemptos Šveicarijos (treneris - Daniel Weisser) ir Lietuvos (treneris -
Romualdas Chmeliauskas) rungtynės, kurios baigėsi lygiosiomis 7:7 (3:3). Rungtynėms teisėjavo Serap Kara (Turkija) ir Gian Michele Piccolo (Italija).

Pirmame kėlinyje po 3 įvarčius pelnė Šveicarijos komandos bei ę įvarčius pelnė Lietuvos komandos žaidėjai: Rafal Stankevič (6 min.), Arnas Ridlauskas (7 min.), ir Povilas Sinkevičius (10 min.), baigdami pirmąjį kėlinį rezultatu 3:3. Antrame kėlinyje Šveicarijos žaidėjai pelnė 3 įvarčius, o Lietuvai po 2 įvarčius pelnė: Povilas Sinkevičius (17 min.; 29 min.) ir Danielius Petkevič (24 min.; 25 min.). Elias Brönnimann (30 min.) išlygino rezultatą paskutiniu momentu.