Birželio 16 dieną Šiauliuose vyko II-osios vyrų super finalo rungtynės dėl 1-2 vietos, tarp Šiaulių „Ginstrektė-Akademija“ (trenerė - Donata Grigienė) ir Širvintų SK „Baltic Champs Ježvitas“ (treneris - Romualdas Chmeliauskas), rezultatu 7:0 (1:0; 2:0; 2:0; 2:0) užtikrintai laimėjo šeimininkų komanda iškovodama aukso medalius, Širvintų komandai atiteko sidabro medaliai! Rungtynėms teisėjavo Vilma Bagdanskienė (TK, Šiauliai) ir Vitas Guziejus (NK, Šiauliai), komisarė - Kamilė Barzinskaitė (Šiauliai), atsarginė teisėja Karolina Daukantaitė (NK, Kaunas).
Nuo pirmojo kėlinio aikštelės šeimininkai dominavo ir pelnė įvarčius bei savo plienine gynyba neleido pelnyti įvarčių svečiams. Povilas Sinkevičius (11 min.; 26 min.) ir Dominykas Vaikėnas (28 min.) pelnė įvarčius ir po dviejų kėlinių pirmavo 3:0. Antojoje rungtynių dalyje tie patys žaidėjai pelnė dar 4 įvarčius: P. Sinkevičius realizavo baudinį (38 min.) ir pelnė 2 įvarčius žaidimo metu (48 min.; 49 min.) , D. Vaikėnas (43 min.) pelnė įvartį žaidimo metu.

Tad P. Sinkevičius paskutinėse čempionato rungtynėse pelnė net 5 įvarčius ir tapo rezultatyviausiu LVČ žaidėju, pelnydamas net 22 įvarčius, taip pat buvo apdovanotas už 2023 metų sportinius pasiekimus - LSFS bronzine žvaigžde „#100JaunųjųSportoŽvaigždžių“!

image2 1„Šiaulių komanda tapo čempionais jau 3 kartą iš eilės! „Sezonas buvo pilnas iššūkių: pradžioje išvyko pagrindinis komandos vartininkas, tada sudėtingas salės sezonas, tuomet vienas lyderių persikelia gyventi į kitą miestą. Bet vaikinams pavyko susikoncentruoti ir nei karto nepralaimėję (11 pergalių), jie užtikrintai tapo Lietuvos čempionais. Pakartosiu: nuoseklumas + darbas treniruotėse + jų lankomumas 90 proc. + disciplina = rezultatui. Turime daug gerų žaidėjų, bet svarbiausia, kad jie geba žaisti drauge. Pasitikiu vyresniais ir labai tikiu jaunimu. Artimiausias tikslas - išlaikyti komandos branduolį 80 proc., tokiu būdu kitais metais galima svajoti apie medalius Europos čempionate. Noriu padėkoti: kiekvienam žaidėjui, jų ratui, kurie palaiko, Šiaulių regbio ir žolės riedulio akademija, Sporto miestas Šiauliai, kiekvienam sporto klubo “Ginstrektė” rėmėjui už sudarytas sąlygas, kurios leidžia pasiruošti ir pasiekti maksimalių tikslų“, - komentavo čempionų trenerė Donata Grigienė.

x20240616 Alfredas Pliadis DSC 3020

Geriausias Šiaulių komandos žaidėjas - Arnas Ridlauskas.

x20240616 Alfredas Pliadis DSC 0546

Geriausias Širvintų komandos žaidėjas - Lukas Kojala.

 x20240616 Alfredas Pliadis DSC 2816

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas Povilas Sinkevičius.

Sveikiname komandas laimėjusias medalius ir apdovanojimus! Linkime sekmės kitame sezone.

 NUOTRAUKŲ GALERIJA