2014-2015 metų Lietuvos moterų žolės riedulio čempionate sužaisti paskutiniai III rato, o tuo pačiu ir reguliariojo sezono, mačai. Per juos 2 pergales į savo sąskaitą įsirašė tik Vilniaus „HFTC-Tauras“, tačiau ir šiai komandai teko rimtai kovoti su paskutiniąją vietą užėmusia ir į pusfinalį nepatekusia „Kelme“.

Kelmės ekipa pusę rungtynių pirmavo 1:0, tačiau vis dėlto neatsilaikė ir pralaimėjo 1:3.

Per kitas rungtynes kelmiškės metė iššūkį ir kitai Vilniaus komandai - „Žuvėdrai-Archyvų sistemoms“. Sostinės komanda iškovojo pergalę tik jau 3 min. Ugnės Aučynaitės pelnyto įvarčio dėka.

Rungtynių statistika

„Žuvėdra-Archyvų sistemos“ - Šiaulių „Klevas-ŠSVM“ 2:2 (0:0)
Įvarčiai: 1:0 U. Aučynaitė (36), 1:1 M. Kontutytė (38 iš mk), 1:2 V. Barzinskaitė (42 iš mk), 2:2 U. Chmeliauskaitė (58 iš mk).
Teisėjai: D. Grigienė, V. Bagdanskienė.

Vilniaus „HFTC-Tauras“ - „Kelmė” 3:1 (0:1)
Įvarčiai: 0:1 G. Levickytė (13), 1:1 K. Poškutė (46), 2:1 A. Balkaitytė (55 iš mk), 3:1 A. Janutaitė (56).
Teisėjai: M. Tarasovas, V. Bagdanskienė.

„Kelmė” - „Žuvėdra-Archyvų sistemos“ 0:1 (0:1)
Įvartis: 0:1 U. Aučynaitė (3).
Teisėjai: V. Čaikauskienė, A. Balkaitytė.

Šiaulių „Klevas-ŠSVM“ - Vilniaus „HFTC-Tauras“ 1:5 (0:2)
Įvarčiai: 0:1 A. Balkaitytė (7 iš mk), 0:2 K. Poškutė (23 iš mk), 0:3 K. Poškutė (32,) 0:4 K. Poškutė (34), 1:4 M. Kontutytė (39), 1:5 K. Poškutė (46).
Teisėjai: D. Grigienė, V. Bagdanskienė.

Kitą savaitgalį stipriausi Lietuvos klubai dalyvaus Europos čempionių taurės turnyruose. Daugkartinės šalies čempionės Šiaulių „Gintros-Strektės-Universiteto“ merginos vyks į Prancūziją ir ten kovos IV diviziono (EuroHockey Club Champions Challenge II) turnyre, o vilniečių laukia kelionė į Prahą ir vienu laipteliu žemesnio rango varžybos (EuroHockey Club Champions Challenge III).

Lietuvos čempionato atkrintamosios varžybos prasidės birželio mėnesį. Pusfinalio serijose „Gintra-Strektė-Universitetas“ susitiks su „Klevu-ŠVSM“, o „HFTC-Tauras“ - su „Žuvėdra-Archyvų sistemomis“.

Turnyro lentelė

V. Komanda P. L. Pr. Įvarčiai Taškai
1. Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“ 12 0 0 83:9 36
2. Vilniaus „HFTC-Tauras“ 9 0 3 31:13 27
3. Vilniaus „Žuvėdra-Archyvų sistemos“ 4 1 7 18:28 13
4. Šiaulių „Klevas-ŠSVM“ 2 3 7 14:49 9
5. „Kelmė“ 0 2 10 6:54 2

Rezultatyviausios žaidėjos

22 įvarčiai: E. Nomeikaitė („Gintra-Strektė-Universitetas“);
16 įvarčių: S. Jakovlevaitė („Gintra-Strektė-Universitetas“);
11 įvarčių: K. Poškutė („HFTC-Tauras“);
8 įvarčiai: D. Grigienė („Gintra-Strektė-Universitetas“), A. Vedeikytė („Gintra-Strektė-Universitetas“);
7 įvarčiai: A. Balkaitytė („HFTC-Tauras“);
6 įvarčiai:
D. Kuklienė („Gintra-Strektė-Universitetas“), E. Malyševa („Gintra-Strektė-Universitetas“);
5 įvarčiai: V. Barzinskaitė („Klevas-ŠSVM“), A. Janutaitė („HFTC-Tauras“);
4 įvarčiai: M. Kontutytė („Klevas-ŠSVM“);
3 įvarčiai: U. Aučynaitė („Žuvėdra-Archyvų sistemos“), R. Butkevičiūtė („Gintra-Strektė-Universitetas“), K. Čaikauskaitė („HFTC-Tauras“), J. Juodytė („Gintra-Strektė-Universitetas“), D. Juraitė („HFTC-Tauras“), G. Skačkauskaitė („Gintra-Strektė-Universitetas“);
2 įvarčiai: J. Banevičiūtė („Žuvėdra-Archyvų sistemos“), U. Chmeliauskaitė („Žuvėdra-Archyvų sistemos“), E. Kalinauskaitė („Gintra-Strektė-Universitetas“), K. Kartanovič („Žuvėdra-Archyvų sistemos“), S. Mockutė („Žuvėdra-Archyvų sistemos“), R. Petrauskaitė („Gintra-Strektė-Universitetas“), L. M. Poesche („Žuvėdra-Archyvų sistemos“), D. Stankutė („Žuvėdra-Archyvų sistemos“);
1 įvartis: A. Adomavičiūtė („Žuvėdra-Archyvų sistemos“), M. Barauskaitė („Kelmė“), V. Barzinskaitė („Klevas-ŠSVM“), V. Bogdanova („Klevas-ŠSVM“), A. Čatrauskaitė („HFTC-Tauras“), R. Eimontaitė („HFTC-Tauras“), D. Kaušiūtė („Kelmė“), I. Launikonytė („Klevas-ŠSVM“), G. Levickytė („Kelmė“), B. Lozovojūtė („Žuvėdra-Archyvų sistemos“), B. Norvaišaitė („Klevas-ŠSVM“), V. Račkauskaitė („Kelmė“), S. Šeputytė („Kelmė“), V, Vasiliauskaitė („Kelmė“), M. Vilkaitė („Gintra-Strektė-Universitetas“), K. Žalandauskaitė („Gintra-Strektė-Universitetas“), A. Žąsinaitė („Klevas-ŠSVM“).