Lietuvos jaunimo merginų U-21 žolės riedulio komanda intensyviai treniruojasi ir ruošiasi artėjančiam Europos jaunimo čempionatui. Čempionatas vyks liepos 16-20 dienomis Rakovnike, Čekijoje. Merginos siekia parodyti savo geriausią formą ir atstovauti Lietuvai aukščiausiame lygyje. Šis turnyras yra puiki proga jaunosioms sportininkėms įgyti tarptautinės patirties ir kovoti dėl vietos Lietuvos moterų nacionalinėje rinktinėje, kuri rungtiniaus rugpjučio mėnesį Glazge, Škotijoje, Europos moterų čempionato atrankinėse rungtynėse. 
Europos merginų jaunimo U-21 čempionate II A grupėje, Lietuvos merginų jaunimo U-21 rinktinė varžysis su Čekijos, Italijos ir Velso rinktinėmis, vieno rato sistema, kur I-II vietas užėmusios komandos rungtyniaus dėl I vietos, o III-IV vietą užėmusios komandos varžysis dėl III vietos. Varžovės stiprios, tad teks mūsų jaunimui kovoti iki galo...
Europos merginų jaunimo U-21 čempionato II B grupėje, Turkijoje, varžysis dėl vieno kelialapio į Europos jaunimo čempionatą kitos keturios rinktinės: Turkija, Škotija, Lenkija ir Ukraina.
Europos merginų stipriausios aštuonios komandos varžysis Ispanijoje. Tai Belgijos, Prancūzijos, Olandijos, Ispanijos, Austrijos, Anglijos, Vokietijos ir Airijos komandos. Šių komandų laimėjusios I-III vietas pateks į pasaulio jaunimo čempionatą.

448775300 895229035978660 5285786664149407707 n

MTS merginų treniruočių stovykla

Treniruotės apima tiek fizinį pasirengimą, tiek taktinių įgūdžių lavinimą. Komandos trenerės pabrėžia, kad svarbu kiekvieną treniruotę išnaudoti maksimaliai, kadangi varžybose teks susidurti su aukšto lygio varžovėmis. Merginų pasiruošimas vyksta intensyviai, siekiant užtikrinti, kad jos būtų pasiruošusios bet kokiam iššūkiui.

Pasak trenerių, dalyvavimas tokiame aukšto lygio turnyre ne tik suteikia sportininkėms vertingos patirties, bet ir skatina siekti aukštesnių tikslų ateityje. Merginos yra motyvuotos ir nusiteikusios kovoti. Europos čempionatas yra puiki proga parodyti savo talentą ir atstovauti Lietuvai tarptautiniame lygyje.

Komandos sudėtis:
Vyr. trenerė - Anna Rekašius (Panevėžio SC - HC Perkūnas“)
Trenerės asistentė - Aušra Janutaitė (Širvintų „SC- Inta“)
Komandos vadovė - Neringa Smaidžiūnienė (Vilnius)
I-ios stovyklos medicinos personalas - Daiva Miečelienė (Šiauliai)
2024 m. Lietuvos merginų U-21 jaunimo rinktinės kandidačių sąrašas

II-oji MTS stovykla vyks liepos 9-11d. Vilniuje.