Birželio 16 dieną Šiauliuose rungtynės vyko dėl čempionių titulo tarp Šiaulių „Ginstrektė-Akademija“ (treneris - Vaidotas Vaičeliūnas) ir Vilniaus „Sostinės Tauras“ (treneris - Maksim Tarasov), rezultatu 4:0 (0:0; 2:0; 0:0; 2:0) laimėjo šeimininkių komanda, iškovodama sau čempionių titulą! Rungtynėms teisėjavo Karolina Daukantaitė (NK, Šiauliai) ir Vitas Guziejus (NK, Šiauliai), komisarė - Kamilė Barzinskaitė, atsarginė teisėja Vilma Bagdanskienė (TK, Šiauliai).

20240616 Alfredas Pliadis DSC 2996

Rungtynės prasidėjo kovingai, kiekvienos komandos narės buvo ryžtingai nusiteikusios laimėti rungtynes, tačiau antrame kėlinyje Dovilė Kuklienė (20 min.) pralaužė sostinės komandos gynybą ir pelnė įvartį, komandos kapitonė Karolina Raulinaitytė (22 min.) taip pelnė įvartį, padidindama rezultatą 2:0. Antroje rungtynių dalyje abiems komandoms nepavyko realizuoti savo kontraatakų... Bet paskutiniojo kėlinio pabaigoje Šiaulių komanda vėl rado spragų svečių gynyboje ir pelnė įvarčius, K. Raulinaitytė (55 min.) pelnė įvartį žaidimo metu, o D. Kuklienė (60 min.) realizavo mažąjį kampinį.

20240616 Alfredas Pliadis DSC 2906

Šiaulių „Ginstrektė-Akademija“ geriausia žaidėja - Donata Grigienė.

20240616 Alfredas Pliadis DSC 2858
Vilniaus „Sostinės Tauras“ geriausia žaidėja - Jovita Banevičiūtė.

20240616 Alfredas Pliadis DSC 2887

Rezultatyviausia čempionato žaidėja - Dovilė Kuklienė pelniusi net - 38 įvarčius!

20240616 Alfredas Pliadis DSC 2796

Vilniaus SM „Sostinės Tauras“ žaidėja Luka Žiaubrytė apdovanota LSFS bronzine žvaigžde „#100JaunųjųSportoŽvaigždžių“!

Smagu, kad žolės riedulys yra nepamirštas ir į finalines rungtynes atvyko Šiaulių meras Arūnas Visockas, Šiaulių miesto vicemeras Vincas Urbonavičius, seimo narys Stasys Tumėnas, LŽRF garbės prezidentas Vytautas Juškus, LŽRF prezidentas Leonardas Čaikauskas, Šiaulių miesto Sporto skyriaus vyr. specialiste Indrė Bubelytė, „Ginstrektė“ klubo prezidentas Gitanas Radavičius.

Leonardo Čaikausko LŽRF prezidento komentaras:

„Superfinalų 2-ųjų rungtynių rezultatai kiek nuvylė žolės riedulio specialistus... Tikrai tikėjomės atkaklesnės kovos iš Širvintų klubo vyrų, kurie šeštadienį pirmavo 2:0 ir tik rungtynių pabaigoje praleidę 3 įvarčius, nusileido buvusiems čempionams 2:3. Pralaimėjo stambiu rezultatu!
Moterų kova buvo tikrai įtempta ir vilnietės su fantastišku Lukos Žiaubrytės žaidimu laikė rezultatą 0:2 iki 55 minutės, kai buvo įmušti du įvarčiai.
Šiaulių „Akademijos“ direktorius Andrius Stočkus ir kolektyvas paruošė bazę aukščiausiu lygiu, kuris tikrai atitiko Europinius standartus!
Labai maloniai nustebino Šiaulių miesto savivaldybės vadovų požiūris į super finalo rungtynes. Arūnas Visockas, miesto meras, puikiai pažįsta žolės riedulio trenerius, komandų vadovus ir yra mylimas Šiaulių žolės riedulio bendruomenės!“

Sveikiname visas komandas su puikiu sezonu ir apdovanojimais! 

 NUOTRAUKŲ GALERIJA