2024 metais, liepos 3 dieną, Kamile Mockaitytė buvo paaukštinta iki aukščiausio vidaus žolės riedulio teisėjų lygio. Šį pranešimą oficialiai paskelbė FIH Teisėjavimo komitetas, pripažindamas Mockaitytės atsidavimą, įgūdžius ir indėlį į šią sporto šaką.

FIH prezidentas Tayyab Ikramas pasveikino Mockaitytę ir pabrėžė jos svarbą tarptautinei žolės riedulio bendruomenei. Šis paaukštinimas žymi ne tik asmeninį Mockaitytės pasiekimą, bet ir suteikia garbės Lietuvos žolės riedulio federacijai bei EuroHockey bendruomenei.

Mockaitytės pakilimas iki aukščiausio lygio yra jos sunkumų, atsidavimo ir aukšto vertinimo teisėjų bei žolės riedulio bendruomenėse įrodymas. Šiuo nauju vaidmeniu Mockaitytė yra pasirengusi toliau daryti įtaką šiai sporto šakai, skatindama sąžiningą žaidimą ir meistriškumą tarptautinėje arenoje.

Lietuvos žolės riedulio federacija ir EuroHockey buvo informuoti apie šį paaukštinimą, atspindėdami bendradarbiavimo dvasią, kurią žolės riedulio bendruomenė vertina, švęsdama savo narių pasiekimus. Mockaitytės kelias yra įkvepiantis būsimiems teisėjams ir didžiulė garbė Lietuvos sportui.

Savo ruožtu norime pasidžiaugti, kad keli Lietuvos žolės riedulio teisėjai yra gavę pripažinimą aukštesniu lygiu be Kamilės Mockaitytės:

Indoor
Vilma Bagdanskienė (Šiauliai), Kamilė Mockaitytė (Kelmė), Dovilė Bernotienė (Norvegija).

Outdoor
Kamilė Mockaitytė (Kelmė), Vilma Bagdanskienė (Šiauliai), Jaroslav Suchocki (Vilnius), Dovilė Bernotienė (Norvegija).

Technical Officials
Jolanta Liškauskienė (Švedija).

Ekrano kopija 2024 07 05 133031