2023-2024 Lietuvos moterų ir vyrų čempionatų rezultatyviausi žaidėjai: Informacija atnaujinta 2024-06-16

Lietuvos moterų čempionatas

38 įvarčiai - Dovilė Kuklienė (Šiaulių „Ginstrektė-Akademija“)
14 įvarčiai - Karolina Raulinaitytė (Šiaulių „Ginstrektė-Akademija“)
13 įvarčiai - Darija Žigytė (Vilniaus SM „Sostinės Tauras“)
11 įvarčiai - Donata Grigienė (Šiaulių „Ginstrektė-Akademija“)
10 įvarčiai - Samanta Jakovleva (Šiaulių „Ginstrektė-Akademija“)
10 įvarčiai - Rimantė Gudeliauskytė (Šiaulių „Ginstrektė-Akademija“)
9 įvarčiai - Austėja Dimskytė (Šiaulių „Ginstrektė-Akademija“)
8 įvarčiai - Viktorija Bogdanova (Šiaulių „Ginstrektė-Akademija“)
8 įvartis - Kristina Siebė (Kelmės „Aušra“)
7 įvarčiai - Dovilė Juraitė (Vilniaus SM „Sostinės Tauras“)
5 įvarčiai - Jovita Banevičiūtė (Vilniaus SM „Sostinės Tauras“)
5 įvarčiai - Adrija Žalėnaitė (Vilniaus SM „Sostinės Tauras“)
4 įvarčiai - Ugnė Kievišaitė (Šiaulių „Ginstrektė-Akademija“)
4 įvarčiai - Rugilė Raišytė (Vilniaus SM „Sostinės Tauras“)
4 įvarčiai - Justė Kazickaitė (Vilniaus SM „Sostinės Tauras“)
4 įvarčiai - Monika Paulauskaitė (Kelmės „Aušra“)
4 įvarčiai - Jūratė Romašovė (Kelmės „Aušra“)
3 įvarčiai - Rugilė Daukantaitė (Šiaulių „Ginstrektė-Akademija“)
3 įvarčiai - Emilija Masiulionytė (Širvintų „SC-Inta“)
2 įvarčiai - Benita Norvaišaitė (Šiaulių „Ginstrektė-Akademija“)
2 įvarčiai - Neringa Smaidžiūnienė (Širvintų „SC-Inta“)
2 įvarčiai - Gabija Dimskytė (Šiaulių „Ginstrektė-Akademija“)
2 įvarčiai - Anna Rekašius (Širvintų „SC-Inta“)
2 įvarčiai - Andrėja Jarmalavičiūtė (Širvintų „SC-Inta“)
2 įvarčiai - Deimantė Vietrinaitė (Širvintų „SC-Inta“)
2 įvarčiai - Goda Dirsytė (Širvintų „SC-Inta“)
2 įvarčiai - Agnė Kazickaitė (Vilniaus SM „Sostinės Tauras“)
2 įvarčiai - Austėja Žilinskaitė (Vilniaus SM „Sostinės Tauras“)
1 įvartis - Rosita Klevickaitė (Šiaulių „Ginstrektė-Akademija“)
1 įvartis - Vaida Raškauskaitė (Kelmės „Aušra“)
1 įvartis - Lina Jašmontaitė (Kelmės „Aušra“)
1 įvartis - Austėja Raupytė (Kelmės „Aušra“)
1 įvartis - Irmantė Romašovė (Kelmės „Aušra“)
1 įvartis - Rugilė Gedminaitė (Kelmės „Aušra“)
1 įvartis - Barbora Lozovojūtė (Vilniaus SM „Sostinės Tauras“)
1 įvartis - Erika Jagėlaitė (Vilniaus SM „Sostinės Tauras“)
1 įvartis - Izabelė Steponkutė (Šiaulių „Akademija“)
1 įvartis - Kamilė Liekytė (Širvintų „SC-Inta“)
1 įvartis - Kamilė Zalogaitė (Vilniaus SM „Sostinės Tauras“)
1 įvartis - Raminta Peskovė (Šiaulių „Ginstrektė-Akademija“)
1 įvartis - Idilija Limantaitė (Šiaulių „Akademija“)
1 įvartis - Rugilė Daukantaitė (Šiaulių „Ginstrektė-Akademija“)

Lietuvos vyrų čempionatas A grupė

15 įvarčiai - Povilas Sinkevičius (Šiaulių „Ginstrektė-Akademija“)
9 įvarčiai - Robert Milevič (Vilniaus SŽK „Žuvėdra“)
8 įvarčiai - Dominykas Vaikėnas (Šiaulių „Ginstrektė-Akademija“)
5 įvarčiai - Povilas Lakštauskas (Vilniaus SŽK „Žuvėdra“)
4 įvarčiai - Irmantas Skinderskis (Šiaulių „Ginstrektė-Akademija“)
4 įvarčiai - Danielius Petkevič (Vilniaus SŽK „Žuvėdra“)
4 įvarčiai - Daumantas Matulevičius (Širvintų „Baltic Champs-Ježvitas“)
3 įvarčiai - Karolis Astrauskas (Šiaulių „Ginstrektė-Akademija“)
3 įvarčiai - Ignas Balbatunovas (Širvintų „Baltic Champs-Ježvitas“)
3 įvarčiai - Andžej Burkot (Vilniaus raj. „SC-Ardas-Rudamina“)
3 įvarčiai - Edvin Stankevič (Vilniaus SŽK „Žuvėdra“)
2 įvarčiai - Ignas Gesaitis (Šiaulių „Ginstrektė-Akademija“)
2 įvarčiai - Mantvydas Pocevičius (Šiaulių „Ginstrektė-Akademija“)
2 įvarčiai - Žygimantas Balsiukas (Širvintų „Baltic Champs-Ježvitas“)
2 įvarčiai - Laimonas Aleknavičius (Širvintų „Baltic Champs-Ježvitas“)
2 įvarčiai - Algirdas Jackevičius (Širvintų „Baltic Champs-Ježvitas“)
2 įvarčiai - Denis Jastrebov (Vilniaus raj. „SC-Ardas-Rudamina“)
3 įvarčiai - Lukas Janukaitis (Širvintų „Baltic Champs-Ježvitas“)
2 įvarčiai - Kęstutis Mikutis (Vilniaus raj. „SC-Ardas-Rudamina“)
2 įvarčiai - Eldaras Apletinas (Vilniaus SŽK „Žuvėdra“)
2 įvarčiai - Darius Lopato (Vilniaus SŽK „Žuvėdra“)
2 įvarčiai - Arnas Ridlauskas (Šiaulių „Ginstrektė-Akademija“)
1 įvartis - Rafal Stankevič (Vilniaus raj. „SC-Ardas-Rudamina“)
1 įvartis - Armandas Šautkulis (Šiaulių „Ginstrektė-Akademija“)
1 įvartis - Emilis Švalko (Vilniaus SŽK „Žuvėdra“)
1 įvartis - Ernestas Ustinovičius (Vilniaus SŽK „Žuvėdra“)
1 įvartis - Mindaugas Spilgėnas (Šiaulių „Ginstrektė-Akademija“)
1 įvartis - Eimantas Jelisejev (Vilniaus SŽK „Žuvėdra“)
1 įvartis - Marlon Bendel (Vilniaus SŽK „Žuvėdra“)
1 įvartis - Danielius Kojis (Širvintų „Baltic Champs-Ježvitas“)
1 įvartis - Darius Jackevičius (Širvintų „Baltic Champs-Ježvitas“)
1 įvartis - Gžegoš Andrulionis (Vilniaus raj. „SC-Ardas-Rudamina“)
1 įvartis - Matas Grubliauskas (Šiaulių „Ginstrektė-Akademija“)
1 įvartis - Faustas Gaidamavičius (Šiaulių „Ginstrektė-Akademija“)
1 įvartis - Arnas Česnulis (Vilniaus SŽK „Žuvėdra“)

Lietuvos vyrų čempionatas B grupė

22 įvarčiai - Povilas Sinkevičius (Šiaulių „Akademija“)
7 įvarčiai - Dominykas Vaikėnas (Šiaulių „Akademija“)
5 įvarčiai - Lukas Kemfertas (Šiaulių „Akademija“)
4 įvarčiai - Rafal Stankevič (Vilniaus rajono sporto centro - „Nemenčinės SM“)
4 įvarčiai - Robert Milevič (Vilniaus „Jaunimo rinktinė“)
3 įvarčiai - Džiugas Dikšas (Šiaulių „Akademija“)
3 įvarčiai - Andžėj Burkot (Vilniaus rajono sporto centro - „Nemenčinės SM“)
3 įvarčiai - Saulius Bumblys (Vilniaus rajono sporto centro - „Nemenčinės SM“)
2 įvarčiai - Ignas Balbatunovas (Sporto klubas „Gita“ Kėdainiai)
2 įvarčiai - Dominykas Vaikėnas (Šiaulių „Akademija“)
2 įvarčiai - Daniel Jurcevič (Vilniaus rajono sporto centro - „Nemenčinės SM“)
2 įvarčiai - Lukas Jankauskas (Sporto klubas „Gita“ Kėdainiai)
2 įvarčiai - Arnas Ridlauskas (Šiaulių „Akademija“)
2 įvarčiai - Gustas Kalasevičius (Šiaulių „Akademija“)
2 įvarčiai - Danielius Petkevič (Vilniaus „Jaunimo rinktinė“)
2 įvarčiai - Emilis Švolko (Vilniaus „Jaunimo rinktinė“)
1 įvartis - Evaldas Jurgelevičius (Sporto klubas „Gita“ Kėdainiai)
1 įvartis - Lukas Raišys (Sporto klubas „Gita“ Kėdainiai)
1 įvartis - Gytis Grigas (Sporto klubas „Gita“ Kėdainiai)
1 įvartis - Daniel Belogolovko (Vilniaus rajono sporto centro - „Nemenčinės SM“)
1 įvartis - Ignas Gesaitis (Šiaulių „Akademija“)
1 įvartis - Darius Vaitkus (Vilniaus „Jaunimo rinktinė“)
1 įvartis - Emilijus Marcinkus (Šiaulių „Akademija“)
1ivartis - Emilis Švalko (Vilniaus „Jaunimo rinktinė“)

Informacija atnaujinta 2024-06-16

____________________________________________________________

2022-2023 Lietuvos moterų ir vyrų čempionatų rezultatyviausi žaidėjai:

Lietuvos moterų čempionatas

32 įvarčiai-Kornelija Andriejūnaitė (Šiaulių "Ginstrektė-ŠSG")

Lietuvos vyrų čempionatas

14 įvarčių - Povilas Sinkevičius (Šiaulių "Ginstrektė") 

Lietuvos vyrų (B diviziono) čempionatas

19 įvarčių- Rafal Stankevič (Vilniaus raj. komanda) 

______________________________________________

2021-2022 Lietuvos moterų ir vyrų čempionatų rezultatyviausi žaidėjai:

Lietuvos moterų čempionatas

26 įvarčiai - Kornelija Andriejūnaitė (Šiaulių "Ginstrektė")

Lietuvos moterų (B diviziono) čempionatas

4 įvarčiai - Martyna Ragauskaitė (Širvintų SC)

4 įvarčiai - Ugnė Aučynaitė (Vilniaus SM-Tauras)

4 įvarčiai - Deimantė Vietrinaitė (Širvintų SC-Inta)

Lietuvos vyrų čempionatas

7 įvarčiai - Ignas Balbatunovas (Vilniaus SŽK "Žuvėdra-SM Tauras")

7 įvarčiai - Žygimantas Balsiukas (Širvintų Baltic Champs - Ježvitas) 

Lietuvos vyrų (B diviziono) čempionatas

20 įvarčių- Povilas Sinkevičius (Šiaulių "Akademija") 

_____________

2020-2021 Lietuvos moterų ir vyrų čempionatų rezultatyviausi žaidėjai:

Lietuvos moterų čempionatas

21 įvartis - Donata Grigienė (Šiaulių „Gintrastrekte - ŠSG“)

Lietuvos moterų (B diviziono) čempionatas

12 įvarčių - Martyna Ragauskaitė (Širvintų SC)

Lietuvos vyrų čempionatas

12 įvarčių - Darius Jackevičius (SK „Baltic Champs-Ježvitas“)

12 įvarčių - Laimonas Aleknavičius (SK „Baltic Champs-Ježvitas“)

Lietuvos vyrų (B diviziono) čempionatas

23 įvarčiai - Rafal Stankevič (SM-Ardas)

2018-2019 Lietuvos moterų ir vyrų čempionatų rezultatyviausi žaidėjai

18 įvarčių - Samanta Jakovleva (Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“)

14 įvarčių - Marcus Neuman (Vilniaus SŽK „Žuvėdra - SM Tauras - CTLF“) 

 

Moterų A divizionas

04.13 13:00 Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“ - Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras“ (Šiauliai)
04.14 11:00 Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras“ - Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“ (Šiauliai)
04.26 18:00 Kelmės „Aušra“ - Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“ (Šiauliai)
04.28 10:00 „Širvintų SC–Inta“ - Šiaulių „Akademija“ (Vilnius)
05.02 18:00 Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“ - Šiaulių „Akademija“ (Šiauliai)
05.04 12:00 Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras“ - Šiaulių „Akademija“ (Vilnius)
05.04 14:00 „Širvintų SC–Inta“ - Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“ (Vilnius)
05.09 18:00 „Širvintų SC–Inta“ - Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras“ (Vilnius)
05.10 18:00 Šiaulių „Akademija“ - Kelmės „Aušra“ (Šiauliai)
05.18 12:00 „Širvintų SC–Inta“ - Kelmės „Aušra“ (Vilnius)
05.19 11:00 Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras“ - Kelmės „Aušra“ (Vilnius)
05.25 A2 - A3
05.25 A1 - A4
05.26 A3 - A2
05.26 A4 - A1
06.14 A5 - B1
06.15 SF3 - SF4
06.15 SF1 - SF2
06.18 B1 - A5
06.16 SF4 - SF3
06.16 SF2 - SF1
06.19* SF3 - SF4
06.19* SF1 - SF2

Moterų B divizionas

05.11 10:00 Šiaulių sporto gimnazija - Kauno „Tauras–Veršvai“ (Vilnius)
05.11 12:00 Šiaulių „Akademija“ - Širvintų SC (Vilnius)
05.11 16:00 Šiaulių „Akademija“ - Šiaulių sporto gimnazija (Vilnius)
05.11 18:00 Kauno „Tauras–Veršvai“ - Širvintų SC (Vilnius)
06.01 09:00 Šiaulių „Akademija“ - Šiaulių sporto gimnazija (Šiauliai)
06.01 11:00 Kauno „Tauras–Veršvai“ - Širvintų SC (Šiauliai)
06.01 13:30 Šiaulių „Akademija“ - Kauno „Tauras–Veršvai“ (Šiauliai)
06.01 15:30 Šiaulių sporto gimnazija - Širvintų SC (Šiauliai)
06.09 12:00 Kauno „Tauras–Veršvai“ - Šiaulių „Akademija“ (Vilnius)
06.09 14:00 Širvintų SC - Šiaulių sporto gimnazija (Vilnius)

Vyrų A divizionas

04.20 11:00 Vilniaus „Ardas–Rudamina“ - Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras–CTLF“ (Rudamina)
04.27 10:00 Širvintų „Baltic Champs–Ježvitas“ - Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras–CTLF“ (Vilnius)
04.27 13:00 Vilniaus „Ardas–Rudamina“ - Šiaulių „Gintra–Strektė–Uni“ Rudamina
04.28 12:00 Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras–CTLF“ - Šiaulių „Gintra–Strektė–Uni“ (Vilnius)
04.28 15:00 Vilniaus „Ardas–Rudamina“ - Širvintų „Baltic Champs–Ježvitas“ Rudamina
05.04 10:00 Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras–CTLF“ - Vilniaus „Ardas–Rudamina“ (Vilnius)
05.04 12:00 Šiaulių „Gintra–Strektė–Uni“ - Širvintų „Baltic Champs–Ježvitas“ (Šiauliai)
05.05 12:00 Šiaulių „Gintra–Strektė–Uni“ - Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras–CTLF“ (Šiauliai)
05.11 14:00 Širvintų „Baltic Champs–Ježvitas“ - Vilniaus „Ardas–Rudamina“ (Vilnius)
05.18 10:00 Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras–CTLF“ - Širvintų „Baltic Champs–Ježvitas“ (Vilnius)
05.18 12:00 Šiaulių „Gintra–Strektė–Uni“ - Vilniaus „Ardas–Rudamina“ (Šiauliai)
05.19 13:00 Širvintų „Baltic Champs–Ježvitas“ - Šiaulių „Gintra–Strektė–Uni“ (Vilnius)
06.01 A3 - A4
06.01 A1 - A2
06.15 A4 - A3
06.15 A2 - A1
06.19* A3 - A4
06.19* A1 - A2

Vyrų B divizionas

04.14 10:00 Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras–Plaunu pats“ - Vilniaus „Pietų žvaigždė–SM Tauras“ (Rudamina)
04.14 12:00 Širvintų SC - „Vilniaus r. SM–Ardas“ (Rudamina)
04.14 14:30 Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras–Plaunu pats“ - Širvintų SC (Rudamina)
04.14 16:30 „Vilniaus r. SM–Ardas“ - Vilniaus „Pietų žvaigždė-SM Tauras“ (Rudamina)
04.24 17:00 Vilniaus „Pietų žvaigždė–SM Tauras“ - „Vilniaus r. SM–Ardas“ (Vilnius)
05.12 10:00 Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras–Plaunu pats“ - „Vilniaus r. SM–Ardas“ (Vilnius)
05.12 12:00 Širvintų SC - Vilniaus „Pietų žvaigždė–SM Tauras“ (Vilnius)
05.12 14:30 „Vilniaus r. SM–Ardas“ - Širvintų SC (Vilnius)
05.12 16:30 Vilniaus „Pietų žvaigždė– SM Tauras“ - Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras–Plaunu pats“ (Vilnius)
06.02 10:00 „Vilniaus r. SM–Ardas“ - Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras–Plaunu pats“ (Vilnius)
06.02 12:00 Vilniaus „Pietų žvaigždė–SM Tauras“ - Širvintų SC (Vilnius)
06.02 14:30 Vilniaus „Pietų žvaigždė–SM Tauras“ - „Vilniaus r. SM–Ardas“ (Vilnius)
06.02 16:30 Širvintų SC - Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras–Plaunu pats“ (Vilnius)

Kviečiame susipažinti su didžiojo žolės riedulio taisyklių naujovėmis, kurios galios Lietuvos čempionate.

Pokategorės

Lietuvos vaikų žolės riedulio lyga startavo 2012 metais.  
Pagrindinis lygos tikslas yra populiarinti žolės riedulį šalyje bei didingi Lietuvos vaikų užimtumą. 
Vaikai - tai mūsų ateitis, tad - AUGINKIME ČEMPIONUS!