Šiandien Olandijos sostinėje Amsterdame prasideda 2017 metų Europos elito grupės moterų ir vyrų čempionatas, o jo metu vyksiančiuose renginiuose dalyvaus ir gausus būrys lietuvių.

20901779 1087682201367138 5671688596319537068 o

STEBĖKITE EUROPOS ČEMPIONATO KOVAS TIESIOGIAI

Aktyvi Europos čempionato dalyvė bus tarptautinės kategorijos teisėja Vilma Bagdanskiene (Šiauliai), kuri teisėjais moterų kovoms.

Na o pirmoji Lietuvos atstovė, nusileidusi Amsterdame, buvo Lietuvos moterų rinktinės narė ir žolės riedulio propoguotoja Ugnė Cmeliauskaitė, kuri dalyvauja Europos žolės riedulio federacijos (EHF) jaunųjų lyderių festivalyje.

Rugpjūčio 18-20 d. vyksiančiame EHF teisėjų, komisarų ir teisėjų vadovų seminare dalyvaus Kamilė Mockaitytė (Kelmė), Lukas Bučmis (Šiauliai) ir Inga Jankova (Vilnius).

Rugpjūčio 20-25 d. Lietuvos vaikų žolės riedulio lygos direktorė Monika Ivanauskaitė į EHF ir „Sportways“ vaiką stovyklą atvyks su jauniausiais žolės riedulio žaidėjais ir aktyviais bendruomenės nariais iš įvairių miestų. Amsterdame žinių semsis Ernestas Ustinovičius (Vilnius), Rafalas Stankevičius (Rudamina), Paulina Pumputytė (Širvintos), Viktorija Bogdanova (Šiauliai) ir Emilija Petrošiūtė (Kaunas).

Lietuvos žolės riedulio federacijos prezidentas Leonardas Čaikauskas dalyvaus EHF vykdomosios tarybos posėdyje ir EHF generalinėje asamblėjoje, kurioje bus renkami tarybos nariai. Taip pat LŽRF vadovas yra pakviestas į rugpjūčio 20 d. vyksiantį susitikimą su Amsterdamo meru.

Tuo metu Vilniaus „Ardo“ prezidentas Arvydas Ilgevičius organizuoja didelę grupę klubo žaidėjų, kurie vyks autobusu stebėti elitinių žolės riedulio varžybų.