squareEurohockey Indoor Club Challenge II TBILISI Portrait CMYKGruzijos sostinėje Tbilisyje šiandien prasidėjo 2018 metų Europоs žolės riedulio uždarosiose patalpose IV diviziono taurės turnyras, kuriame dalyvauja ir „Klevo-Šiaulių“ riedulininkai.

Per pirmąsias rungtynes šiauliečiai susitiko su šeimininkų „Tbilisi“ ir tvirtai nugalėjo šeimininkų komandą rezultatu 4:1 (2:1). Mūsų komandai įvarčius pelnė Mantvydas Pocevičius (3 min.), Matas Grubliauskas (19) ir Rokas Galkus (30 ir 31).

Rungtynių protokolas

Antrųjų dienos rungtynių su Norvegijos „Kringsja“ komanda šiauliečiams užbaigti pergalingai, deja, nepavyko. Lietuviai pralaimėjo 6:8, nors po pirmojo kėlinio pirmavo 5:3.

Pirmajame kėlinyje jau 3 min. įvarčiais pasižymėjo M. Pocevičius ir R. Galkus, tačiau norvegai atsakė savo įvarčiais 8 bei 11 min. Toliau sekė Tado Pabijansko (12), Vaidoto Kringelio (15) ir Juliaus Bandžiulio (17) taiklūs smūgiai, į kuriuos „Kringsja“ prieš pat pertrauką sugebėjo atsakyti savo trečiuoju įvarčiu.

Deja, antrajame kėlinyje sekė net 4 norvegų įvarčiai iš eilės, leidę jiems persvėrti rungtynių svarstykles savo naudai. 40 min. J. Bandžulis po mažjo kampinio atgaivino šiauliečių viltis išsigelbėti, tačiau rungtynes „Kringsja“ užbaigė dar vienu savo taikliu smūgiu taip pat po mažojo kampinio.

Rungtynių protokolas

Čempionate iš viso varžosi 7 komandos, kovosiančios 1 rato sistema. Per kitas šios dienos rungtynes airių „Three Rock Rovers“ 3:2 palaužė armėnų „Hrazdan“ ir 10:0 sutriuškino „Tbilisi“, „Kringsja“ 4:3 įveikė suomių „Kilppari“, „Hrazdan“ 9:2 nušlavė bulgarų „Lokomotiv“, o „Kilppari“ pastarąją komandą įveikė 6:1.

VISI TURNYRO REZULTATAI IR TVARKARAŠTIS