Lietuvos rinktinei Briuselyje vykstančio Europos žolės riedulio uždarosiose patalpoje moterų II diviziono čempionato I etape taškų pelnyti nepavyko. Per trečiąsias A grupės rungtynės mūsiškės nusileido Anglijos rinktinei 3:5 (2:3).

Anglijos ekipa pirmuosius įvarčius pelnė 9 ir 13 min., tačia mūsų komanda atsitiesė ir išlygino rezultatą. 15 min. po mažojo kampinio pasižymėjo Dovilė Juraitė, o 16 min. tokiu pat būtų įvartį pelnė Kotryna Kartanovič.

Deja, anglės 18 min. taip par realizavo mažąjį kampinį, o po įvarčių 22 ir 26 min. įgijo saugią persvarą.

36 min. Jūratė Juodytė sušvelnino skirtumą, tačiau tai buvo viską, ką pavyko pasiekti Lietuvos rinktinei.

Per kitas A grupės rungtynes Austrija 6:0 sutriuškino Švediją ir kartu su Anglija pateko į dėl prizinių vietų kovosiančią grupę. Austrės A grupėje surinko 9 taškus, anglės - 6, švedės - 3, lietuvaitės - 0.

Lietuvos rinktinė toliau tęs kovą C grupėje, kuri dalinsis 5-8 vietas. Joje mūsų komandai teks susitikti su B grupės apatinėje pusėje likusiomis Škotijos ir Velso rinktinėmis. Šių komandų tarpusavio rungtynės baigėsi škočių pergale 5:0.

Šeštadienį 17.30 val. Lietuvos rinktinė susitiks būtent su Velso komanda.

PILNAS VARŽYBŲ TVARKARAŠTIS IR REZULTATAI