Europos žolės riedulio federacija paskelbė, kad pakeitė Europos jaunučių (iki 16 metų) komandų atrankos į 2018 metų jaunimo olimpines žaidynes, kuriose bus žaidžiamas mažasis žolės riedulys 5 prieš 5, sistemą. 2017-aisiais dėl 2 kelialapių į žaidynes Europos elito divizione kovos 16 vaikinų ir 15 merginų komandų. Tarp jų bus ir abi Lietuvos rinktinės.


Vaikinų turnyre kitais metais varžysis Austrijos, Baltarusijos, Bulgarijos, Čekijos, Danijos, Gruzijos, Italijos, Kroatijos, Lenkijos, Lietuvos, Portugalijos, Prancūzijos, Šveicarijos, Turkijos, Ukrainos ir Velso komandos.

Merginų varžybose jėgas išbandys Austrijos, Baltarusijos, Bulgarijos, Čekijos, Gibraltaro, Gruzijos, Italijos, Kroatijos, Lenkijos, Lietuvos, Portugalijos, Prancūzijos, Turkijos, Ukrainos ir Velso ekipos.

Jaunimo olimpinės žaidynės vyks 2018 metų spalio 1-12 dienomis Argentinos sostinėje Buenos Airėse.

2017-ųjų Europos elito grupės čempionatas bus rengiamas liepos pirmoje pusėje.

Šiais metais Senajame žemyne buvo surengti 3 lygiaverčiai atrankos turnyrai Vilniuje, Prahoje (Čekija) ir Valče (Lenkija). Lietuvos vaikinų ir merginų rinktinės mūsų šalies sostinėje vykusiame turnyre užėmė trečiąsias vietas.