Belgijos sostinėje Briuselyje vyko tarptautiniai varžybų vyr. komisarų mokymai, kuriuos organizavo Europos žolės riedulio federacija. Seminarą vedė didelę patirtį turintys turnyrų direktoriai Edna Rutten, Sylvie Petitjean ir Bjornas W. Isbergas.


Į seminarą susirinko vyr. komisarai iš Belgijos, Olandijos, Didžiosios Britanijos, Airijos, Šveicarijos bei Lietuvos. Lietuvai šiuose mokymuose atstovavo Jolanta Liškauskienė.

„Seminaro metu buvo dalinamasi patirtimi, diskutuojama, analizuojamos įvairios su varžybų organizavimu ir vykdymu susijusios situacijos, - pasakojo J. Liškauskienė. - Taip pat buvo surengtos sesijos su komandų treneriais ir komandų vadovais, kurie atskleidė savo požiūrį bei lūkesčius, susijusius su varžybų organizavimu ir komisarų veikla. Vieningai prieita prie nuomonės, kad visi tikisi gražaus, sąžiningo ir patrauklaus akiai žaidimo.“

Varžybų komisarai yra mažiausiai matomi aikštėje žmonės, tačiau jų indėlis į turnyro sėkmę yra vienas didžiausių. Būtent šie žmonės turi geriausiai išmanyti reglamentą, taisykles, būti geri psichologai, gebėti išlikti ramūs ir objektyvūs stresinėse situacijose.