Lietuvoje vyko ne vienas Europos žolės riedulio turnyras, o birželio 27-29 dienomis Šiauliuose pirmą kartą vyks varžybos, kurias Lietuvos žolės riedulio federacija rengia kartu su Tarptautine žolės riedulio federacija (FIH). Savaitgalį Lietuvos, Baltarusijos, Lenkijos ir Ukrainos rinktinės Šiauliuose kovos Pasaulio lygos atrankos pirmajame etape. Kelialapius į antrąjį etapą pelnys trys geriausios ekipos.


OFICIALUS TURNYRO TINKLALAPIS - http://events.fih.ch/new/competition/328

Turnyro tvarkaraštis

Birželio 27 diena (penktadienis)
15.00 Baltarusija - Lenkija
17.15 Ukraina - Lietuva

Birželio 28 diena (šeštadienis)
14.00 Ukraina - Baltarusija
16.15 Lenkija - Lietuva

Birželio 29 diena (sekmadienis)
13.30 Lenkija - Ukraina
15:45 Baltarusija - Lietuva

Pasaulio lygos I etape vyks net 7 atrankos turnyrai.

Birželio 21 dieną kovas Singapūre (į II etapą pateks 4 komandos) jau pradėjo šeimininkų, Honkongo, Kazachstano, Malaizijos, Mianmaro, Šri Lankos ir Tailando rinktinės.

Rugsėjo 5-7 dienomis Nairobyje (Kenija) grumsis Kenijos, Nigerijos, Tanzanijos ir Ganos rinktinės, o Hradec Kralove (Čekija) tomis pačiomis dienomis jėgas išbandys Čekijos, Austrijos, Prancūzijos ir Turkijos ekipos.

Rugsėjo 9-14 dienomis Gvadalacharoje (Meksika) kovos Meksikos, Brazilijos, Kanados, Gvatemalos ir Peru rinktinės, rugsėjo 30 - spalio 5 dienomis Kingstone (Jamaika) - Jamaikos, Barbadoso, Dominikos Respublikos, Trinidado ir Tobago, Venesuelos bei Puerto Riko, o gruodžio 6-13 dienomis Suvoje (Fidžis) - Fidžio, Papua Naujosios Gvinėjos, Samoa ir Vanuatu.

Moterų pasaulio lygos atrankos antrojo etapo varžybos vyks Montevidėjuje (Urugvajus), Ranči (Indija) ir Dubline (Airija) 2015-ųjų kovo mėnesį. Atrankos turnyro Šiauliuse geriausios ekipos antrojo etapo mačus žais Dubline.

Daugiau apie Pasaulio lygą: http://www.fih.ch/en/events/worldleague