Šiauliuose įvyko spaudos konferencija, kurioje dalyvavo Šiaulių arenos direktorius Gintaras Radavičius, Šiaulių miesto meras Justinas Sartauskas, mero pavaduotoja Danguolė Martinkienė, komandos kapitonė Donata Grigienė bei treneris Vaidotas Vaičeliūnas.

G. Radavičius džiaugiasi, kad EUROPOS MOTERŲ ŽOLĖS RIEDULIO KLUBŲ UŽDARŲ PATALPŲ „TROPHY“ TAURĖS ČEMPIONATAS vyksta Šiaulių arenoje. Į šį čempionatą atvyksta komandos iš Anglijos, Šveicarijos, Turkijos, Belgijos, Danijos, Italijos bei Škotijos.„Tai tikrai aukšto lygio renginys, reikalaujantis didelio pasiruošimo“, - kalbėjo G. Radavičius.

Tai įrodo ir faktas, kad Anglijos komandos sudėtyje yra net 5 merginos, kurios dalyvavo 2012 metų Londono olimpiadoje. Verta paminėti ir tai, kad Šiaulių arena atitinka absoliučiai visus tokiam renginiui keliamus reikalavimus.

D. Grigienė ir V. Vaičeliūnas vieningai pritaria tam, kad visos Šiaulių „Gintros–Strektės–Universiteto“ komandos varžovės yra panašaus lygio, tad laukia įdomios bei įnirtingos kovos.

Šiaulių komanda Europos taurėse dalyvauja jau 8 metus.

„Kadangi žaidžiame namuose, labai reikalingas palaikymas. Kovoti kur kas smagiau ir lengviau, kai jauti palaikymą“, - teigė komandos kapitonė.

Ji taip pat minėjo, kad komanda sau kartelę iškėlusi gana aukštai – patekti į geriausiųjų trejetuką. Visos merginos nekantraudamos laukia pirmojo starto.

Miesto meras J. Sartauskas džiaugiasi iniciatyva visus vaikus į šį čempionatą įleisti nemokamai: „Visose mokyklose išdalintos skrajutės su informacija, tad laukiame ateinant visų vaikučių. Vaikai taip pat galėtų pakalbinti ir tėvelius bei senelius ir visi kartu ateiti palaikyti daugkartinės Lietuvos čempionės – komandos „Gintra–Strektė–Universitetas“.