Baigėsi 2014 metų Lietuvos vaikinų ir merginų jaunių (iki 16 metų) uždarų patalpų čempionatai. Abu juos pirmą kartą laimėjo jaunieji Vilniaus „Žuvėdros-Tauro“ riedulininkai.Maksimo Tarasovo treniruojama vilniečių merginų ekipa laimėjo visas ketverias čempionato rungtynes. Deja, čempionate dėl finansinių priežasčių nedalyvavo Kauno, Joniškio, Alytaus ir Vilniaus rajonų komandos.

Paskutinių turų mačai buvo žaidžiame Vilniaus SM „Tauras“ sporto salėje.

Rezultatai:
Širvintų SM - Šiaulių „Klevo SM“ 3:14 (1:6)
Kelmės SM - Kelmės SM-2 20:2 (7:0)
Vilniaus SŽK „Žuvėdra-Tauras“ - Šiaulių „Klevo SM“ 6:3 (3:2)
Širvintų SM - Kelmės SM 17:1 (11:0)
Kelmės SM - Vilniaus SŽK „Žuvėdra-Tauras“ 3:6 (1:2)

Turnyro lentelė:
1. Vilniaus SŽK „Žuvėdra-Tauras“ - 12 taškų (įvarčių santykis 43:9)
2. Šiaulių „Klevo SM“ - 9 (39:10)
3. Širvintų SM - 6 (32:29)
4. Kelmės SM - 3 (30:24)
5. Kelmės SM-2 - 0 (4:76)

LŽRF ir rėmėjai geriausioms pirmenybių ir komandų žaidėjoms, tradiciškai, skyrė prizus. „WASP“ lazdomis apdovanotos geriausia čempionato vartininkė Karina Ustinavičiūtė (Vilnius), geriausia gynėja Toma Petrikaitė (Šiauliai) ir geriausia puolėja Dovilė Juraitė (Širvintos). LŽRF prizai atiteko geriausioms Kelmės komandų žaidėjoms Samantai Šeputytei ir Evelinai Karlikauskytei.

Vaikinų čempionate po vieno rato varžybų buvo surengtos papildomos finalų dėl 1 ir 3 vietų rungtynės.

Paskutinių rato rungtynių rezultatai:
Širvintų SM-2 - Vilniaus SŽK „Žuvėdra-Tauras“ 0:6 (0:3)
Širvintų SM - Šiaulių „Klevo SM“ 2:2 (1:1)

Turnyro lentelė:
1. Vilniaus SŽK „Žuvėdra-Tauras“ - 9 (12:4))
2. Širvintų SM - 4 (13:7)
3. Šiaulių „Klevo SM“ - 4 (8:4)
4. Širvintų SM-2 - 0 (1:19)

Per mažojo finalo rungtynes Donatos Grigienės treniruojama Šiaulių komanda nugalėjo Širvintų SM antrąją ekipą rezultatu 6:0 (2:0).

Didžiajame finale Artūro Macijausko treniruojami vilniečiai palaužė širvintiškius 6:2 (3:1).

„WASP“ lazdomis po turnyro buvo apdovanoti geriausi pirmenybių žaidėjai Robertas Kiselis (Vilnius), Povilas Pušklevičius (Širvintos) ir Ignas Pabijanskas (Šiauliai). LŽRF prizai buvo įteikti Mikui Androšiūnui (Šiauliai; geriausias vartininkas), Edgarui Džiovalui (Širvintos; geriausias gynėjas) ir Povilui Lastauskui (Vilnius; geriausias puolėjas).

Po čempionato komandų treneriai teigiamai įvertino sprendimą toje pačioje salėje rengti ir merginų, ir vaikinų kovas, nes tai leido sutaupyti lėšų. Taip pat specialistai galėjo išvysti daugiau rungtynių, pasidalinti patirtimi.

16-mečių čempionatas buvo ir vienas atrankos į Lietuvos rinktines etapų. Berniukai šiais metais savo Europos čempionato rungtynes liepos mėnesį žais Vilniuje, o merginų laukia kelionę į Italijos miestą Boloniją.