Praėjusį šeštadienį Šiauliuose įvyko šių metų pirmosios rungtynės, kurios pasižymėjo įvarčių gausa ir atkaklia kova rungtynių pabaigoje. Vietos „Ginstrektė-Akademija“ per pirmus 1-3 kėlinius sudarė sau persvarą prieš Vilniaus SŽK „Žuvėdra“ komandą ir pirmavo net 4:1 po Mantvydo Pocevičiaus įvarčio (11min.), dviejų Povilo Sinkevičiaus įvarčių (21 min. ir 42 min.) bei Irmanto Skinderskio įvarčio (27 min.). Vilniečiai po Roberto Milevič įvarčio (14 min.) sušvelnino rezultatą.

Ketvirto kėlinio pabaigoje vilniečiai nepasidavė šiauliečiams ir surengė intensyvią kovą paskutinėmis kėlinio minutėmis, Danielius Petkevič pelnė įvartį (49 min.), Povilas Lakštauskas pelnė įvartį (53 min.), R. Milevič pelnė įvartį (56 min.) ir išlygino rezultatą 4:4
Tačiau jaunasis Šiaulių „Ginstrektė-Akademija“ saugas Dominykas Vaikėnas įmušė lemiamą įvartį (58 min.) ir iškovojo sunkią, bet pelnytą čempionų pergalę rezultatu 5:4 (1:1; 2:0; 1:0; 1:3)