Lietuvos moterų žolės riedulio B diviziono čempionato finalinis etapas uždarė Lietuvos uždarųjų patalpų sezoną! 20 taškų surinkusios ir be pralaimėjimų keliavusios visų rungtynių metu aukso medaliais pasipuošė Panevėžio SC merginos. „Nuoširdžiai džiaugiamės, kad tapome čempionėmis. Visą šį čempionatą mūsų komanda nepatyrė nei vieno pralaimėjimo. Turnyrinėje lentelėje surinkome 20 taškų ir iškovojome pirmą vietą“, – dalijosi Panevėžio sporto centro žolės riedulio trenerė Anna Rekašius.

277458300 5356357631064704 2709907076666840264 n

NUOTRAUKŲ GALERIJA

Šiaulių regbio ir žolės riedulio akademijos nuotraukos

Antros ir trečios vietos laimėtojaos paaiškėjo tik po paskutinės čempionato dvikovos. Šiaulių "Akademijos" komanda nugalėjo Širvintų SC riedulininkes ir pasipuošė sidabro medaliais.

277364452 5356357621064705 6422795604498080962 n

Širvintų SC užėmė trečią vietą.

277248457 5356357674398033 3356700734385256096 n

Ketvirtą ir penktą vietas užėmė po keturis taškus bendroje įskaitoje surinkusios Širvintų "Intos" ir Šiaulių "Akademija-ŠSG" komandos.

277353604 5356357811064686 8409457701170983102 n

Geriausia čempionato žaidėja pripažinta Širvintų SC atstovė Martyna Ragauskaitė, perspektyviausia - "Akademijos" žaidėja Danielė Laurinavičiūtė. Rezultatyviausia čempionato žaidėja - Panevėžio SC klubui atstovavusi Darija Žigytė, kuri pelnė net 20 įvarčių. Sveikiname Dariją, kuri kartu su Žuvėdros klubo merginomis 2021 metų uždarų patalpų sezona džiaugėsi ir aukso medaliu!