2021 moterų A diviziono čempionatas

Sausio 23 d. - Šiaulių sporto gimnazija

10:00 Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“ - Šiaulių „Akademija-ŠSG“ 5:0 

11:00 Vilniaus „SM Tauras - SŽK Žuvėdra“ - Širvintų SC 4:2

12:00 Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“ - Kelmės „Aušra“ 7:0 

13:00 Šiaulių „Akademija-ŠSG“ - Vilniaus „SM Tauras - SŽK Žuvėdra“ 3:5

14:00 Kelmės „Aušra“ - Širvintų SC 1:7

Vasario 6 d. - Vilniaus sporto mokykla „Tauras“

10:00 Vilniaus „SM Tauras - SŽK Žuvėdra“- Kelmės „Aušra“ 1:2

11:00 Širvintų SC - Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“ 3:6

12:00 Šiaulių „Akademija-ŠSG“ - Kelmės „Aušra“ 4:1 

13:00 Vilniaus „SM Tauras - SŽK Žuvėdra“ - Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“ 3:1

14:00 Širvintų SC - Šiaulių „Akademija-ŠSG“ 0:5

Vasario 21 d. - Šiaulių sporto gimnazija

10:00 Kelmės „Aušra“ - Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“ 1:7

11:00 Širvintų SC  - Vilniaus „SM Tauras - SŽK Žuvėdra“ 0:4

12:00 Šiaulių „Akademija-ŠSG“ - Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“ 1:3

13:00 Širvintų SC - Kelmės „Aušra“ 2:2

14:00 Vilniaus „SM Tauras - SŽK Žuvėdra“ - Šiaulių „Akademija-ŠSG“ 4:1

Kovo 6 d. - Vilniaus sporto mokykla „Tauras“

10:00 Šiaulių „Akademija-ŠSG“ - Širvintų SC

11:00 Kelmės „Aušra“ - Vilniaus „SM Tauras - SŽK Žuvėdra“ 

12:00 Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“ - Širvintų SC

13:00 Kelmės „Aušra“ - Šiaulių „Akademija-ŠSG“ 

14:00 Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“ - Vilniaus „SM Tauras - SŽK Žuvėdra“ 

 

2021 vyrų A diviziono čempionatas

Sausio 24 d. - Vilniaus sporto mokykla „Tauras“

10:00 Vilniaus „Ardas-Rudamina“ - Vilniaus „SM Tauras - SŽK Žuvėdra“ 2:6

11:00 Šiaulių „Ginstrektė“ - Širvintų SC 9:1 

12:00 SK „Baltic Champs-Ježvitas“ - Vilniaus „Ardas-Rudamina“ 16:3

13:00 Vilniaus „SM Tauras - SŽK Žuvėdra“ - Šiaulių „Ginstrektė“ 2:1

14:00 Širvintų SC - SK „Baltic Champs-Ježvitas“ 1:12

Vasario 7 d. - Šiaulių sporto gimnazija

11:30 SK „Baltic Champs-Ježvitas“ - Šiaulių „Ginstrektė“ 5:2

12:30 Širvintų SC - Vilniaus „Ardas-Rudamina“ 4:1

13:30 Vilniaus „SM Tauras - SŽK Žuvėdra“ - SK „Baltic Champs-Ježvitas“ 0:4

14:30  Šiaulių „Ginstrektė“ - Vilniaus „Ardas-Rudamina“ 12:2

15:30 Vilniaus „SM Tauras - SŽK Žuvėdra“ - Širvintų SC 3:1

Vasario 20 d. - Vilniaus sporto mokykla „Tauras“

10:00 Vilniaus „SM Tauras - SŽK Žuvėdra“ - Vilniaus „Ardas-Rudamina“ 8:2

11:00 Širvintų SC - Šiaulių „Ginstrektė“ 1:8

12:00 Vilniaus „Ardas-Rudamina“ - SK „Baltic Champs-Ježvitas“ 3:25

13:00 Šiaulių „Ginstrektė“ - Vilniaus „SM Tauras - SŽK Žuvėdra“ 4:5

14:00 SK „Baltic Champs-Ježvitas“ - Širvintų SC 8:3

Kovo 7 d. - Vilniaus sporto mokykla „Tauras“

10:00 Širvintų SC - Vilniaus „SM Tauras - SŽK Žuvėdra“ 

11:00 Vilniaus „Ardas-Rudamina“ - Šiaulių „Ginstrektė“ 

12:00 SK „Baltic Champs-Ježvitas“ - Vilniaus „SM Tauras - SŽK Žuvėdra“ 

13:00 Vilniaus „Ardas-Rudamina“ - Širvintų SC 

14:00 Šiaulių „Ginstrektė“ - SK „Baltic Champs-Ježvitas“ 

 

2021 moterų B diviziono čempionatas*

Vasario 7 d. - Vilniaus sporto mokykla „Tauras“

10:00 Kaunas „Gaja-Veršvai“ - Panevėžio sporto centras-HC Perkūnas 2:7

11:00 Širvintų SC-2 - Šiaulių „Akademija“ 8:3

12:00 Kaunas „Gaja-Veršvai“ - Šiaulių „Akademija-ŠSG“ 2 1:4 (Rezultatas anuliuotas. Atnaujinta - 3:0) 

13:00 Panevėžio sporto centras-HC Perkūnas - Širvintų SC-2 4:4

14:00 Šiaulių „Akademija-ŠSG“ 2 - Šiaulių „Akademija“ 2:1

Vasario 13 d. - Šiaulių sporto gimnazija

10:00 Panevėžio sporto centras - HC Perkūnas - Šiaulių „Akademija“ 3:0

11:00 Šiaulių „Akademija-ŠSG“ 2 - Širvintų SC-2 1:5

12:00 Šiaulių „Akademija“ - Kaunas „Gaja-Veršvai“ 3:1

13:00 Šiaulių „Akademija-ŠSG“ 2 - Panevėžio sporto centras - HC Perkūnas 0:3

14:00 Kaunas „Gaja-Veršvai“ - Širvintų SC-2 1:7

Kovo 7 d. - Šiaulių sporto gimnazija

10:00 Šiaulių „Akademija“ - Šiaulių „Akademija-ŠSG“ 2 

11:00 Panevėžio sporto centras - HC Perkūnas - Širvintų SC-2

12:00 Šiaulių „Akademija-ŠSG“ 2 - Kaunas „Gaja-Veršvai“

13:00 Širvintų SC-2 - Šiaulių „Akademija“

14:00 Panevėžio sporto centras - HC Perkūnas - Kaunas „Gaja-Veršvai“

Kovo 13 d. - Panevėžio sporto centro salė 

10:00 Šiaulių „Akademija“ Kaunas „Gaja-Veršvai“

11:00 Šiaulių „Akademija-ŠSG“ 2 - Panevėžio sporto centras - HC Perkūnas

12:00 Širvintų SC-2 - Kaunas „Gaja-Veršvai“

13:00 Šiaulių „Akademija“ - Panevėžio sporto centras - HC Perkūnas

14:00 Šiaulių „Akademija-ŠSG“ 2 - Širvintų SC-2

2021 vyrų B diviziono čempionatas*

Vasario 14 d. - Vilniaus sporto mokykla „Tauras“

10:00 ŽRK „Pietų meteoras“ - Širvintų SC-2 1:7

11:00 „SM Tauras-SŽK Erta“ - Šiaulių „Akademija“ 3:17

12:00 Šiaulių „Akademija“ - ŽRK „Pietų meteoras“ 18:0

13:00 Širvintų SC-2 -  „SM Tauras-SŽK Erta“ 8:5

Vasario 21 d. - Vilniaus sporto mokykla „Tauras“

10:00 ŽRK „Pietų meteoras“ - „SM Tauras-SŽK Erta“ 8:2

11:00 Šiaulių „Akademija“ - Širvintų SC-2 6:3

12:00  Širvintų SC-2 - ŽRK „Pietų meteoras“ 3:5

13:00 Šiaulių „Akademija“-  „SM Tauras-SŽK Erta“ 11:2

Kovo 6 d. - Šiaulių sporto gimnazija

10:00 ŽRK „Pietų meteoras“ - Šiaulių „Akademija“ 

11:00 „SM Tauras-SŽK Erta“ - Širvintų SC-2

12:00 „SM Tauras-SŽK Erta“ - ŽRK „Pietų meteoras“

13:00 Širvintų SC-2 -  Šiaulių „Akademija“ 

*Čempionatai bus vykdomi patvirtinus LR Vyriausybės ir SAM karantino sąlygų sušvelninimą ir patvirtinus judėjimo tarp savivaldybių leidimą 

 

2020 moterų A diviziono čempionatas

Galutinė komandų rikiuotė: 

1 vieta - Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“ (24 taškai)

2 vieta - Vilniaus SŽK „Žuvėdra-Tauras“ (13 taškų)

3 vieta - Širvintų SC (12 taškų)

4 vieta - Šiaulių „Akademija“ (10 taškų)

5 vieta - Kelmės „Aušra“ (0 taškų) 

Rezultatyviausia čempionato žaidėja - Samanta Jakovleva ( Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“) 

Geriausia čempionato žaidėja - Martyna Ragauskaitė (Širvintų SC) 

Perspektyviausia jaunoji čempionato žaidėja - Luka Žiaubrytė (Vilniaus SŽK „Žuvėdra-Tauras“) 

 

2020 moterų B diviziono čempionatas

1 vieta - Širvintų SC 2 (21 taškas)

2 vieta - Šiaulių sporto gimnazija (16 taškų)

3 vieta - Šiaulių „Akademija“ (16 taškų)

4 vieta - Kauno „Tauras-Veršvai“ (6 taškai)

5 vieta - Šiaulių „Gintra-Strekte-Uni“ (0 taškų)

Rezultatyviausia čempionato žaidėja - Martyna Ragauskaitė (Širvintų SC 2) 

Geriausia čempionato žaidėja - Kamilė Liekytė (Širvintų SC 2) 

Perspektyviausia jaunoji čempionato žaidėja - Ugnė Kievišaitė (Šiaulių Akademija) 

 

2020 vyrų A diviziono čempionatas

Galutinė komandų rikiuotė: 

1 vieta - Širvintų SK „Baltic Champs - Ježvitas“ (15 taškų)

2 vieta - Vilniaus SŽK „Žuvėdra“ (10 taškų)

3 vieta - Šiaulių „Gintra-Strektė-Uni“ (10 taškų)

4 vieta - Širvintų Sporto centras (0 taškų)

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas - Žygimantas Balsiukas (Širvintų SK „Baltic Champs - Ježvitas“)

Geriausias čempionato žaidėjas - Nikas Andrašiūnas (Šiaulių „Gintra-Strektė-Uni“)

Perspektyviausias jaunasis žaidėjas - Rafal Stankevič (Vilniaus SŽK „Žuvėdra“)

 

2020 vyrų B diviziono čempionatas

Galutinė komandų rikiuotė: 

1 vieta - Vilniaus SK „Ardas- Rudamina“ (21 taškas)

2 vieta - Vilniaus SŽK „Žuvėdra- SM- Tauras“ (21 taškas)

3 vieta - Širvintų SC 2 (15 taškų)

4 vieta - Kauno „Veršvai“ (9 taškai)

5 vieta - Šiaulių „Akademija“ (6 taškai)

6 vieta - Vilniaus SM „Tauras- Pietų meteoras“ (0 taškų)

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas - Rafal Stankevič (Vilniaus SK „Ardas- Rudamina“)

Perspektyviausias čempionato žaidėjas - Justinas Blažys (Širvintų SC 2)

Geriausias čempionato žaidėjas - Ernestas Ustinovič (Vilniaus SŽK „Žuvėdra- SM- Tauras“)