Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

2020 moterų A diviziono čempionatas

Sausio 5 diena (Šiaulių sporto gimnazija)

10:00 Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“ - Šiaulių „Akademija“ 6:1

11:00 Vilniaus SŽK „Žuvėdra–Tauras“ - Širvintų SC 7:2

12:00 Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“ - Kelmės „Aušra“ 11:1

13:00 Šiaulių „Akademija“ - Vilniaus SŽK „Žuvėdra–Tauras“ 2:4 

14:00 Kelmės „Aušra“ - Širvintų SC 1:3 

Rezultatyviausios žaidėjos: 

Samanta Jakovleva (Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“) - 9 įvarčiai  

Ugnė Chmeliauskaitė (Vilniaus SŽK „Žuvėdra–Tauras“) - 4 įvarčiai

Deimantė Stankutė (Vilniaus SŽK „Žuvėdra–Tauras“) -  4 įvarčiai

Kotryna Kartanovič (Vilniaus SŽK „Žuvėdra–Tauras“) - 3 įvarčiai

Viktorija Bagdanova (Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“)- 2 įvarčiai

Donata Grigienė (Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“) - 2 įvarčiai

Kotryna Čaikauskaitė (Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“)- 2 įvarčiai 

Sausio 19 diena (Vilniaus sporto mokykla „Tauras“)

10:00 Vilniaus „SŽK Žuvėdra–Tauras“ - Kelmės „Aušra“ 6:0

11:00 Širvintų SC - Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“ 5:8

12:00 Šiaulių „Akademija“ - Kelmės „Aušra“ 4:1

13:00 Vilniaus SŽK „Žuvėdra–Tauras“ - Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“ 3:8

14:00 Širvintų SC - Šiaulių „Akademija“ 2:7

Vasario 2 diena (Šiaulių sporto gimnazija)

10:00 Kelmės „Aušra“ - Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“

11:00 Širvintų SC - Vilniaus SŽK „Žuvėdra–Tauras“

12:00 Šiaulių „Akademija“ - Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“

13:00 Širvintų SC - Kelmės „Aušra“

14:00 Vilniaus SŽK „Žuvėdra–Tauras“ - Šiaulių „Akademija“

Kovo 7 diena (Vilniaus sporto mokykla „Tauras“)

10:00 Šiaulių „Akademija“ - Širvintų SC

11:00 Kelmės „Aušra“ - Vilniaus SŽK „Žuvėdra–Tauras“

12:00 Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“ - Širvintų SC

13:00 Kelmės „Aušra“ - Šiaulių „Akademija“

14:00 Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“ - Vilniaus SŽK „Žuvėdra–Tauras“

 

2020 moterų B diviziono čempionatas

Sausio 11 diena (Šiaulių sporto gimnazija)

10:00 Šiaulių sporto gimnazija - Šiaulių „Akademija“ 3:0

11:00 Širvintų SC-2 - Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“ 15:0

12:00 Kauno „Tauras-Veršvai“ - Šiaulių sporto gimnazija 2:8

13:00 Šiaulių „Akademija“ - Širvintų SC-2 4:2 

14:00 Kauno „Tauras-Veršvai“ - Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“ 4:2

Rezultatyviausios žaidėjos: 

Viktorija Mikulskytė (Šiaulių sporto gimnazija) - 6 įvarčiai

Viktorija Dalinkevičiūtė (Širvintų SC-2) - 6 įvarčiai

Martyna Ragauskaitė (Širvintų SC-2) - 5 įvarčiai 

Rugilė Daukantaitė (Šiaulių sporto gimnazija) - 3 įvarčiai

Vasario 9 diena (Šiaulių sporto gimnazija)

09:00 Kauno „Tauras–Veršvai“ - Širvintų SC-2

10:00 Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“ - Šiaulių sporto gimnazija

11:00 Kauno „Tauras–Veršvai“ - Šiaulių „Akademija“

12:00 Širvintų SC-2 - Šiaulių sporto gimnazija

13:00 Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“ - Šiaulių „Akademija“

Kovo 16 diena (Vilniaus sporto mokykla „Tauras“)

10:00 Šiaulių „Akademija“ - Šiaulių sporto gimnazija

11:00 Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“ - Širvintų SC-2 

12:00 Šiaulių sporto gimnazija - Kauno „Tauras–Veršvai“

13:00 Širvintų SC-2 - Šiaulių „Akademija“

14:00 Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“ - Kauno „Tauras–Veršvai“

Kovo 8 diena (Šiaulių sporto gimnazija)

10:00 Šiaulių „Akademija“ -  Kauno „Tauras–Veršvai“

11:00 Šiaulių sporto gimnazija - Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“

12:00 Širvintų SC-2 - Kauno „Tauras–Veršvai“

13:00 Šiaulių „Akademija“ - Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“

14:00 Šiaulių sporto gimnazija - Širvintų SC-2

 

2020 vyrų A diviziono čempionatas

Sausio 4 diena (Vilniaus sporto mokykla „Tauras“)

10:00 SK „Baltic Champs-Ježvitas“ – Širvintų SC  6:3

11:00 SŽK „Žuvėdra“ – „Gintra-Strektė-Uni“ 5:5

12:30 „Gintra-Strektė-Uni“ – SK „Baltic Champs-Ježvitas“ 2:8

13:30 Širvintų SC – SŽK „Žuvėdra“ 3:6

Sausio 18 diena (Šiaulių sporto gimnazija)

10:00 „Gintra-Strektė-Uni“  – Širvintų SC 1:0

11:00 SK „Baltic Champs-Ježvitas“ – SŽK „Žuvėdra“ 2:1

12:30 Širvintų SC – SK „Baltic Champs-Ježvitas“ 0:11

13:30 „Gintra-Strektė-Uni“ – SŽK „Žuvėdra“ 4:1

Rezultatyviausi žaidėjai: 

Žygimantas Balsiukas (SK „Baltic Champs-Ježvitas“) - 12 įvarčių

Lukas Mažulis (SK „Baltic Champs-Ježvitas“) - 4 įvarčiai

Edvin Stankevič (SŽK „Žuvėdra“ ) - 4 įvarčiai

Deividas Barzinskas („Gintra-Strektė-Uni“) - 4 įvarčiai

Irmantas Skinderskis („Gintra-Strektė-Uni“) - 4 įvarčiai

Rafal Stankevič (SŽK „Žuvėdra“) - 3 įvarčiai

Kovo 8 diena (Vilniaus sporto mokykla „Tauras“)

10:00 SŽK „Žuvėdra“ – Širvintų SC

11:00 SK „Baltic Champs-Ježvitas“ – „Gintra-Strektė-Uni“ 

12:30 „Gintra-Strektė-Uni“ – Širvintų SC

13:30 SŽK „Žuvėdra“ – SK „Baltic Champs-Ježvitas“

 

2020 vyrų B diviziono čempionatas

Sausio 12 diena (Vilniaus sporto mokykla „Tauras“)

10:00 SM „Tauras-Pietų Meteoras“ – Širvintų SC-2 8:2

11:00 „Akademija“ – „Veršvai“ 6:2

12:00 SŽK „Žuvėdra-SM Tauras“ – SK „Ardas-Rudamina“ 3:2

13:00 Širvintų SC-2 – „Akademija“ 11:1

14:00 SK „Ardas-Rudamina“ – SM „Tauras-Pietų Meteoras“ 14:0

15:00 „Veršvai“ – SŽK „Žuvėdra-SM Tauras“ 8:5 

Sausio 25 diena (Šiaulių sporto gimnazija)

10:00 SŽK „Žuvėdra-SM Tauras“ – „Akademija“ 8:3 

11:00 SK „Ardas-Rudamina“ – Širvintų SC-2 5:0

12:00 SM „Tauras-Pietų Meteoras“ – „Veršvai“ 0:4

13:00 Širvintų SC-2 – SŽK „Žuvėdra-SM Tauras“ 4:6

14:00 „Veršvai“ – . SK „Ardas-Rudamina“ 1:11

15:00 „Akademija“ – SM „Tauras-Pietų Meteoras“ 7:0

Rezultatyviausi žaidėjai: 

R.Stankevič (SK „Ardas-Rudamina“ ) - 9 įvarčiai 

J.Blažys (Širvintų SC-2) - 8 įvarčiai

E.Ustinovičius (SŽK „Žuvėdra-SM Tauras“) - 6 įvarčiai 

P. Sinkevičius („Akademija“) - 5 įvarčiai 

L. Vaičkus (SK „Ardas-Rudamina“ ) - 5 įvarčiai 

D. Petkevič (SŽK „Žuvėdra-SM Tauras“) - 4 įvarčiai 

Vasario 22 diena (Vilniaus sporto mokykla „Tauras“)

10:00 „Veršvai“ – Širvintų SC-2

11:00 SM „Tauras-Pietų Meteoras“ – SŽK „Žuvėdra-SM Tauras“

12:00 SK „Ardas-Rudamina“ – „Akademija“

13:00 Širvintų SC-2 – SM „Tauras-Pietų Meteoras“

14:00 „Veršvai“ – „Akademija“

15:00 SK „Ardas-Rudamina“ – SŽK „Žuvėdra-SM Tauras“

Kovo 7 diena (Šiaulių sporto gimnazija)

10:00  „Akademija“ – Širvintų SC-2

11:00 SM „Tauras-Pietų Meteoras“ – SK „Ardas-Rudamina“

12:00 SŽK „Žuvėdra-SM Tauras“ – „Veršvai“

13:00 Širvintų SC-2 – SK „Ardas-Rudamina“

14:00 „Akademija“ – SŽK „Žuvėdra-SM Tauras“

15:00 „Veršvai“ – SM „Tauras-Pietų Meteoras“

Kovo 29 diena (Vilniaus sporto mokykla „Tauras“)

08:30 SŽK „Žuvėdra-SM Tauras“ – Širvintų SC-2

09:30 SK „Ardas-Rudamina“ – „Veršvai“

10:30 SM „Tauras-Pietų Meteoras“ – „Akademija“

11:30 Širvintų SC-2 – „Veršvai“

12:30 SŽK „Žuvėdra-SM Tauras“ – SM „Tauras-Pietų Meteoras“

13:30 „Akademija“ – SK „Ardas-Rudamina“