Prasidėjo 2014-2014 metų Lietuvos vyrų žolės riedulio čempionatas. Pirmąją turnyro dieną du pralaimėjimus patyrė čempionų titulą ginantys Vilniaus „Ardo-Rudaminos“ vyrai.

„Šiauliai-Klevas“ palaužė „Ardą-Rudaminą“ rezultatu 3:1 (A. Četkausko nuotr.)

Nuotraukų galerija LŽRF puslapyje socialiniame tinkle „Facebook“

Iš pradžių čempionai 2:5 pralaimėjo Vilniaus „Žuvėdrai–Taurui–CTLF“, o po to nusileido ir praeito sezono bronzos medalių laimėtojams „Šiauliams-Klevui“ 1:3, nors po pirmojo kėlinio pirmavo 1:0.

Čempionato lyderiais tapo Širvintų „Inta–Baltic Champingnons“, nugalėjusi „Žuvėdrą–Taurą–CTLF“ 4:0 ir po itin karštos kovos sužaidusi lygiosiomis 1:1 su šiauliečiais.

Per pastarąjį mačą nutiko gana retas žolės rieduliui įvykis - Šiaulių komandos žaidėjas Tadas Pabijanskas 55-ąją minutę prieš save išvydo iš pradžių geltonąją, o po to ir raudonąją korteles.

Rungtynių statistika

Vilniaus „Ardas–Rudamina“ – Vilniaus „Žuvėdra–Tauras–CTLF“ 2:5 (0:3)
Įvarčiai: 0:1 Česlavas Pašnikovičius (6), 0:2 Edvinas Stankevičius (11), 0:3 Tomas Lakštauskas (15 iš mk), 1:3 Artūras Zaleckis (36), 1:4 Ignas Balbatunovas (36), 1:5 Česlavas Pašnikovičius (40), 2:5 Robertas Voitechovskis (53 iš 7 m).
Žaliosios kortelės: Robertas Voitechovskis (13) / Tomas Lakštauskas (19, 30), Česlavas Pašnikovičius (38).
Teisėjos: Inga Jenkova, Virginija Čaikauskienė

Širvintų „Inta–Baltic Champingnons“ – „Šiauliai–Klevas“ 1:1 (1:0)
Įvarčiai: 1:0 Lukas Mažulis (30), 1:1 Vaidotas Kringelis (59 iš mk).
Žalioji kortelė: Ignas Pabijanskas (55; „Šiauliai–Klevas“)
Geltonosios kortelės: Arvydas Bilotas (12) / Vitas Guziejus (47), Tadas Pabijanskas (55).
Raudonoji kortelė: Tadas Pabijanskas (55; „Šiauliai–Klevas“).
Teisėjai: Inga Jenkova, Mindaugas Navickas

„Šiauliai–Klevas“ – Vilniaus „Ardas–Rudamina“ 3:1 (0:1)
Įvarčiai: 0:1 Gžegožas Andrulionis (19), 1:1 Jaroslavas Suchockis (41), 2:1 Deividas Barzinskas (51), 3:1 Jaroslavas Suchockis (57).
Žalioji kortelė: Robertas Voitechovskis (9; „Ardas–Rudamina“).
Teisėjai: Virginija Čaikauskienė, Romualdas Chmeliauskas.

Vilniaus „Žuvėdra–Tauras–CTLF“ – Širvintų „Inta–Baltic Champingnons“ 0:4 (0:2)
Įvarčiai: 0:1 Giedrius Adomavičius (8), 0:2 Daumantas Matulevičius (19), 0:3 Daumantas Matulevičius (45), 0:4 Daumantas Matulevičius (50).
Žaliosios kortelės: Domantas Lekys (16;„Inta–Baltic Champingnons“), Daumantas Matulevičius (59;„Inta–Baltic Champingnons“).