Spausdinti
2013-2014 metų Lietuvos vyrų žolės riedulio finalo serijos iki 2 pergalių tarp Vilniaus „Ardo-Rudaminos“ ir Širvintų „Intos-Baltic Champignons“ pirmąsias rungtynes Rudaminoje po bulitų serijos rezultatu 6:4 (1:3, 2:0) laimėjo vilniečiai.

ALFREDO PLIADŽIO  NUOTRAUKŲ GALERIJA

Pirmajame kėlinyje puikiai rungtyniavo širvintiškiai, kurie jau 8 minutę pelnė savo pirmąjį įvartį. Po Domanto Lekio perdavimo ir vilniečių vartininko klaidos pasižymėjo Giedrius Adomavičius.

Šis įvartis nesutrikdė šeimininkų ir jie 13 min. po mažojo kampinio rezultatą išlygino (pasižymėjo Albertas Kušlevičius).

Kėlinio pabaigoje vėl sėkmingiau pasirodė „Intos-Baltic Champignons“ riedulininkai, sugebėję prieš pertrauką įgyti net 2 įvarčių pranašumą. 23 min. G. Adomavičius uždirbo mažąjį kampinį, o jį įmušė komandos kapitonas Giedrius Gridziuška.

27 min. Širvintų komanda uždirbo net tris mažuosius kampinius iš eilės. Trečiojo metu po Dominyko Varno metimo „Ardą-Rudaminą“ nuo įvarčio išgelbėjo virpstas, bet G. Gridziuška atšokusį kamuoliuką nukreipė į vartus.

Po pertraukos, 39-ąją min. situacija beveik taip pat pasikartoja prie kitų vartų. Darius Preidis uždirba „Ardui-Rudaminai“ mažąjį kampinį, šeimininkai jo nerealizuoja, net po širvintiškių pražangos Gžegožas Andrulionis vis dėlto sušvelnina skirtumą.

Vilniaus ekipa rimtai užgulė „Intos-Baltic Champignons“ vartus. „Ardas-Rudamina“ 53 min. mušė du mažuosius kampinius iš eilės, 60-ąją - dar vieną, bet pramušti varžovų vartininko Tomo Mozūros nepavyko. Nepadėjo ir dvi širviniškių gautos žaliosios kortelės.

Vis dėlto šeimininkai savo pasiekė. 64-ąją min. „Ardas-Rudamina“ nepasinaudojo dar vienu mažuoju kampiniu, bet jau kitoje atakoje uždirbo baudinį ir Valentas Jankevičius rezultatą išlygino.

68 min. „Inta-Baltic Champignons“ galėjo išplėšti pergalę, net Dominykas Varnas nepasinaudojo proga po savo paties uždirbto mažojo kampinio.

Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi kovingomis lygiosiomis 3:3, todėl komandoms teko mušti bulitus.

Širvintų komandoje įveikti varžovų vartininką pavyko tik G. Adomavičiui, o „Ardo-Rudaminos“ ekipoje savo užduotį sėkmingai atlikę V. Jankevičius, Tomas Kušlevičius ir Robertas Vitechovskis išplėšė pergalę savo ekipai.

Antrąsias serijos rungtynes komandos žais šeštadienį Vilniaus Žemynos gimnazijos žolės riedulio stadione. Rungtynių pradžia - 16 val. Šį mačą tiesiogiai transliuos SportoTV.lt.