Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

2016-2017 metų Lietuvos vyrų žolės riedulio čempionato nugalėtojais tapo Širvintų „Baltic Champs–Ježvito“ riedulininkai, per antrąsias finalo serijos rungtynes nugalėjė Vilniaus „Žuvėdrą–Taurą–CTLF“ 4:1 (1:0) ir laimėję seriją 2-0. Pirmąsias rungtynes širvintiškiai laimėjo 1:0.

PL4 2535

Naujasis Lietuvos čempionas - Širvintų „Baltic Champs–Ježvitas“ (A. Pliadžio nuotr.).

NUOTRAUKŲ GALERIJA

Šį kartą naujuosius čempionus jau 12 min. į priekį išvedė Lukas Sapitavičius, tačiau 40 min. rezultatą išlygino vilniečių atakų lyderis Edvinas Stankevičius.

Lemiama tapo netrukus sekusi atkarpa, per kurią Širvintų komanda pelnė net 3 įvarčius. 47 min. Žygimantas Balsiukas įmušė baudinį, 57 min. pasižymėjo Lukas Mažulis, o tašką 60 min. po mažojo kampinio padėjo tas pats Ž. Balsiukas.

Širvintų komanda čempionės titulą perėmė iš Vilniaus „Ardo-Rudaminos“ vyrų, kurie šalies čempionais yra tapę net 11 kartų.

Šiais metais „Ardas-Rudamina“ kovoja su „Klevu-Šiauliais“ mažajame finale ir per antrąsias rungtynes sugebėjo išlyginti serijos rezultatą - 1-1. Pirmąsias rungtynes savo aikštėje šiauliečiai laimėjo net 4:0, tačiau Rudaminoje patyrė pralaimėjimą 1:3 (0:2).

Pirmojoje rungtynių dalyje „Ardui-Rudaminai“ įvarčius pelnė Gžegožas Andriulionis (5) ir Sergejus Miševičius (16), o po pertraukos komandos apsikeitė taikliais smūgiais po mažųjų kampinių. Iš pradžių rezultatą sušvelnino Vaidas Kringelis (42), o paskutinį mačo įvartį pelnė Aliaksandras Biarynčykas (51).

Trečiosios mažojo finalo serijos rungtynės bus žaidžiamos birželio 14 dieną.

Komentarai  

+1 #3 Klausimas 2017-06-12 12:32
Čia klubas, kad ir 11 balt.. gali būti..
Cituoti
+1 #2 Atsakymas 2017-06-12 12:29
Kiek pamenu arda paskutiniu metu trauke balt.. ai tiek to..
Cituoti
+1 #1 Klausimas 2017-06-12 05:19
"Širvintų komanda čempionės titulą perėmė iš Vilniaus „Ardo-Rudaminos“ vyrų, kurie šalyje buvo neprilygstami net 11 metų iš eilės."

Kiek pamenu Širvintos prieš ~5-6 metus džiaugėsi pirma vieta..
Cituoti

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Rėmėjai

ŠMSM logo
LTOK logo1
vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts

Veiklos partneriai

 
lmnsc logo
 
15 Simbolis
lrytas logo
pliadisfoto logo
Arena HD

Green park hotel logo2
Green hotel logo
Salduvė logo
TK logo
musco lighting