Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

2015-2016 metų Lietuvos vyrų žolės riedulio čempionato pavasario etapas prasidėjo tokiomis pat nenuspėjamomis kovomis, kokios dominuoja turnyre pastaraisiais metais.


Turo Vilniuje metu be pralaimėjimų liko tik sostinės „Ardas-Rudamina“, sužaidęs lygiosiomis 2:2 su „Šiauliais-Klevu“ ir 4:2 palaužęs Vilniaus „Žuvėdrą-Taurą-CTLF“. Per abejas rungtynes „Ardas-Rudamina“ buvo atsilikęs nuo varžovų, bet pademonstravo charakterį ir išvengė pralaimėjimų.

Tokių savybių prireikė ir „Žuvėdrai-Taurui-CTLF“ per mačą su Širvintų „Inta-Baltic Champignons“. Širvintiškiai po pirmojo kėlinio pirmavo 1:0, bet du Česlavo Pašnikovičiaus įvarčiai padėtį apvertė aukštyn kojomis.

Per kitas rungtynes „Inta-Baltic Champignons“ vis dėlto pelnė savo 3 taškus - 1:0 palaužė šiauliečius.

Rungtynių statistika

Širvintų „Inta-Baltic Champignons“ – Vilniaus „Žuvėdra-Tauras-CTLF“ 1:2 (1:0)
Įvarčiai: 1:0 D. Varnas (14), 1:1 Č. Pašnikovičius (43), 1:2 Č. Pašnikovičius (59).
Žaliosios kortelės: T. Lakštauskas (49; „Žuvėdra-Tauras-CTLF“), Č. Pašnikovičius (59; „Žuvėdra-Tauras-CTLF“).
Teisėjai: M. Navickas ir J. Suchockis.

Vilniaus „Ardas-Rudamina“ – „Šiauliai-Klevas“ 2:2 (1:1)
Įvarčiai: 0:1 V. Dirvelis (7 iš mk), 1:1 S. Miškevičius (21), 2:1 D. Preidis (50), 2:2 K. Astrauskas (55).
Teisėjai: R. Chmeliauskas ir M. Tarasovas.

„Šiauliai-Klevas“ – Širvintų „Inta-Baltic Champignons“ 0:1 (0:0)
Įvartis: D. Jackevičius (36).
Žalioji kortelė: G. Adomavičius (58; „Inta-Baltic Champignons“).
Teisėjai: K. Asanavičius ir M. Navickas.

Vilniaus „Žuvėdra-Tauras-CTLF“ – Vilniaus „Ardas-Rudamina“ 2:4 (2:1)
Įvarčiai: 0:1 D. Preidis (5), 1:1 E. Jurgelevičius (13), 2:1 J. Bagdonavičius (17), 2:2 S. Miškevičius (41 iš mk), 2:3 V. Žemoitas (50), 2:4 A. Mankovskis (56).
Teisėjai: D. Grigienė ir M. Tarasovas.

Turnyro lentelė

V. Komanda P. L. Pr. Įv. sant. Taškai
1. Širvintų „Inta-Baltic Champignons“ 4 2 1 20:13 14
2. Vilniaus „Ardas-Rudamina“ 3 2 1 16:8 11
3. „Šiauliai-Klevas“ 2 2 4 11:16 8
4. Vilniaus „Žuvėdra-Tauras-CTLF“ 1  2  4 10:19 5

Rezultatyviausi žaidėjai

6 įvarčiai: G. Adomavičius („Inta-Baltic Champignons“);
4 įvarčiai: Ž. Balsiukas („Inta-Baltic Champignons“), A. Mankovskis („Ardas-Rudamina“);
3 įvarčiai: E. Jurgelevičius („Žuvėdra-Tauras-CTLF“), T. Kušlevičius („Ardas-Rudamina“), M. Pocevičius („Šiauliai-Klevas“), D. Preidis („Ardas-Rudamina“), D. Varnas („Inta-Baltic Champignons“);
2 įvarčiai: L Mažulis („Inta-Baltic Champignons“), S. Miškevičius („Ardas-Rudamina“), I. Pabijanskas („Šiauliai-Klevas“), Č. Pašnikovičius („Žuvėdra-Tauras-CTLF“), E. Stankevičius („Žuvėdra-Tauras-CTLF“), A. Šarka („Inta-Baltic Champignons“);
1 įvartis: K. Astrauskas („Šiauliai-Klevas“), J. Bagdonavičius („Žuvėdra-Tauras-CTLF“), I. Balbatunovas („Žuvėdra-Tauras-CTLF“), J. Bandziulis („Šiauliai-Klevas“), R. Bulgakovas („Ardas-Rudamina“), A. Dausinas („Šiauliai-Klevas“), V. Dirvelis („Šiauliai-Klevas“), R. Galkus („Šiauliai-Klevas“), V. Guziejus („Šiauliai-Klevas“), D. Jackevičius („Inta-Baltic Champignons“), J. Khursas („Ardas-Rudamina“), E. Kočiūnovas („Žuvėdra-Tauras-CTLF“), D. Lekys („Inta-Baltic Champignons“), K. Mikutis („Ardas-Rudamina“), V. Žemoitas („Ardas-Rudamina“).

Žaliosios kortelės

3: Č. Pašnikovičius („Žuvėdra-Tauras-CTLF“);
2: G. Adomavičius („Inta-Baltic Champignons“), T. Lakštauskas („Žuvėdra-Tauras-CTLF“);
1: K. Asanavičius („Žuvėdra-Tauras-CTLF“), I. Balbatunovas („Žuvėdra-Tauras-CTLF“), V. Guziejus („Šiauliai-Klevas“), V. Kringelis („Šiauliai-Klevas“), G. Kuizinas („Žuvėdra-Tauras-CTLF“), E. Ruseckas („Inta-Baltic Champignons“), E. Stankevičius („Žuvėdra-Tauras-CTLF“).

Geltonosios kortelės

2: V. Kringelis („Šiauliai-Klevas“);
1: G. Adomavičius („Inta-Baltic Champignons“), I. Pabijanskas („Šiauliai-Klevas“), T. Pabijanskas („Šiauliai-Klevas“).

TVARKARAŠTIS

Gegužės 8 d. (sekmadienis), Rudaminoje
11.00 Širvintų „Inta-Baltic Champignons“ – Vilniaus „Ardas-Rudamina“
12.30 „Šiauliai-Klevas“ – Vilniaus „Žuvėdra-Tauras-CTLF“
14.30 Širvintų „Inta-Baltic Champignons“ – Vilniaus „Žuvėdra-Tauras-CTLF“
16.00 Vilniaus „Ardas-Rudamina“ – „Šiauliai-Klevas“

Gegužės 22 d. (sekmadienis), Šiauliuose
11.00 „Šiauliai-Klevas“ – Širvintų „Inta-Baltic Champignons“
12.30 Vilniaus „Žuvėdra-Tauras-Ctlf“ – Vilniaus „Ardas-Rudamina“
14.30 Širvintų „Inta-Baltic Champignons“ – Vilniaus „Ardas-Rudamina“
16.00 „Klevas–Šiauliai“ – Vilniaus „Žuvėdra-Tauras-CTLF“

Komentarai   

+5 #2 deutschland 2016-04-28 05:24
Guten TAg :lol: Džiugina Ardas-Rudaminą. Per super Finalus atvažiuoja Vokiečiai iš bundes lygos DHF (ruoškitės:)
Šiauliai, Žuvėdra. ir Širvintos.
Citata
+8 #1 siauliai 2016-04-27 07:53
Tokios nenuspėjamos kovos tik džiugina :-)
Citata

Pridėti komentarą

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Saugos kodas
Atnaujinti

Rėmėjai

Veiklos partneriai

 

UAB Salduvės viešbutis
Green Hotel
Park Inn