Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Varžybomis Vilniuje prasidėjo 2016 metų Lietuvos žolės riedulio vyrų B diviziono čempionato II ratas. Jame prie kitų dalyvių prisijungė ir atgimęs „Panevėžio“ klubas.


Atgimusi „Panevėžio“ komanda (A. Pliadžio nuotr.)

Pirmieji mačai buvusiems ilgamečiams Lietuvos čempionams, kurių gretose buvo galima išvysti daug puikiai pažįstamų veteranų, klostėsi labai permainingai ir abu baigėsi rezultatu 5:4. Iš pradžių panevėžiečiai tokiu rezultatu pralaimėjo Širvintų SM vaikinams, tačiau po to taip pat palaužė Vilniaus „Žuvėdrą-Taurą-Plaunu pats“.

Per rungtynes su širvintiškiais panevėžiečiai po pirmojo kėlinio atsliko 1:4, bet jau 26 min. rezultatas buvo lygus 4:4. Pergalę jaunesni varžovai išplėšė tik paskutinę rungtynių minutę.

Per rungtynes su vilniečiais „Panevėžys“ pirmavo 2:0, 3:2, 4:3, bet 37 min. reultatas taip pat buvo lygus 4:4. Šį kartą pergalingą įvartį 38 min. vis dėlto pelnė panevėžiečiai.

Visi rezultatai
Širvintų SM – Daugų „Nansen klubas“ 3:0
Kauno „Veršvai“ – Vilniaus „Žuvėdra-Tauras-Plaunu pats“ 5:6
Širvintų SM – „Panevėžys“ 4:3
Kauno „Veršvai“ – Daugų „Nansen klubas“ 6:1
Vilniaus „Žuvėdra-Tauras-Plaunu pats“ – „Panevėžys“ 5:4

Čempionate pirmauja 15 taškų turintys Širvintų SM auklėtiniai, o antrąją vietą užima Kauno „Veršvai“ - 9 taškai. Toliau rikiuojasi „Žuvėdra-Tauras-Plaunu pats“ (6), „Panevėžys“ (3) ir Daugų „Nanseno klubas“ (0).

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Rėmėjai

ŠMSM logo
LTOK logo1
vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts

Veiklos partneriai

 
lmnsc logo
 
15 Simbolis
lrytas logo
pliadisfoto logo
Arena HD

Green park hotel logo2
Green hotel logo
Salduvė logo
TK logo
musco lighting