Vilniuje įvyko 2015 metų uždarų patalpų riedulio „Žalgirio“ taurės turnyras, kuriame dalyvavo Lietuvos, Baltarusijos klubai ir pirmą kartą atvykę svečiai iš Norvegijos.

Alfredo Pliadžio nuotr.
TURNYRO PIRMOSIOS DIENOS NUOTRAUKŲ GALERIJA
TURNYRO ANTROSIOS DIENOS NUOTRAUKŲ GALERIJA

Pirmajame turnyro etape 8 komandos buvo suskirstytos į 2 grupes. Pirmojoje visiems konkurentams vilčių nepaliko „Minsk“ riedulininkai iš Baltarusijos. Jie 5:0 nugalėjo Širvintų „Intą-Baltic Champignons“, 4:0 - norvegų „Kringsja Sportsklubb“ ir net 13:1 - Vilniaus „Žuvėdrą-Taurą-CTLF“. Antri grupėje liko širvintiškiai, 4:3 palaužę norvegus ir 6:2 - vilniečius. „Kringsja Sportsklubb“ ir „Žuvėdros-Tauro-CTLF“ dvikovą 4:3 laimėjo skandinavai.

Antrojoje grupėje pajėgiausi taip pat buvo svečiai iš Baltarusijos - Bresto „Stroitel“ riedulininkai. Jie 14:7 nugalėjo Vilniaus „Ardą-Rudaminą“, 12:1 - „Minsk-2“ ir net 23:0 - Širvintų „Ježvitą“. Antri liko vilniečiai, kurie įveikė Minsko ekipą 13:5, o Širvintų - 10:3. Per rungtynes dėl trečiosios vietos grupėje „Ježvitas“ nepaliko vilčių „Minsk-2“ 17:1.

Finaluose dėl galutinių vietų susitiko atitinkamas vietas grupėse užėmusios komandos. 7-oji vieta atiteko „Žuvėdrai-Taurui-CTLF“ po baudinių serijos 7:6 (0:0, 4:4, 3:2), palaužusiai „Minsk-2“.

Penkti liko norvegai, 5:3 (2:1) įveikę „Ježvitą“.

Mažajame finale susitikimo pajėgiausios Lietuvos komandos - „Inta-Baltic Champignons“ ir „Ardas-Rudamina“. Neseniai vykusiame Lietuvos žolės riedulio federacijos taurės turnyro finale po baudinių serijos pergalę šventė vilniečiai, o šį kartą rezultatu 7:3 (3:2) nugalėjo širvintiškiai.

Didžiajame finale pagrindinis rungtynių tarp „Stroitel“ ir „Minsk“ laikas baigėsi lygiosiomis 1:1 (1:1), o baudinių seriją 3:2 laimėjo Bresto riedulininkai.

Po turnyro geriausio žaidėjo prizas buvo įteiktas Mikitai Karolui iš „Stroitel“, rezultatyviausiu žaidėju tapo Ivanas Kiselevičius („Minsk“), o geriausiu vartininku išrinktas Tomas Mozūra („Inta-Baltic Champignons“). Kitų komandų geriausiai žaidėjais pripažinti Jaunius Dovsevičius („Ardas-Rudamina“), Robinas Sinuhas („Kringsja Sportsklubb“ ), Eitaras Medvedevas („Ježvitas“), Edvinas Stankevičius („Žuvėdra-Tauras-CTLF“) ir Aliaksandras Barsukonas („Minsk-2“).