Vilniuje įvyko 2015 metų uždarų patalpų riedulio „Žalgirio“ taurės turnyras, kuriame dalyvavo Lietuvos, Baltarusijos klubai ir pirmą kartą atvykę svečiai iš Norvegijos.

Alfredo Pliadžio nuotr.

Pirmajame turnyro etape 8 komandos buvo suskirstytos į 2 grupes. Pirmojoje visiems konkurentams vilčių nepaliko „Minsk“ riedulininkai iš Baltarusijos. Jie 5:0 nugalėjo Širvintų „Intą-Baltic Champignons“, 4:0 - norvegų „Kringsja Sportsklubb“ ir net 13:1 - Vilniaus „Žuvėdrą-Taurą-CTLF“. Antri grupėje liko širvintiškiai, 4:3 palaužę norvegus ir 6:2 - vilniečius. „Kringsja Sportsklubb“ ir „Žuvėdros-Tauro-CTLF“ dvikovą 4:3 laimėjo skandinavai.

Antrojoje grupėje pajėgiausi taip pat buvo svečiai iš Baltarusijos - Bresto „Stroitel“ riedulininkai. Jie 14:7 nugalėjo Vilniaus „Ardą-Rudaminą“, 12:1 - „Minsk-2“ ir net 23:0 - Širvintų „Ježvitą“. Antri liko vilniečiai, kurie įveikė Minsko ekipą 13:5, o Širvintų - 10:3. Per rungtynes dėl trečiosios vietos grupėje „Ježvitas“ nepaliko vilčių „Minsk-2“ 17:1.

Finaluose dėl galutinių vietų susitiko atitinkamas vietas grupėse užėmusios komandos. 7-oji vieta atiteko „Žuvėdrai-Taurui-CTLF“ po baudinių serijos 7:6 (0:0, 4:4, 3:2), palaužusiai „Minsk-2“.

Penkti liko norvegai, 5:3 (2:1) įveikę „Ježvitą“.

Mažajame finale susitikimo pajėgiausios Lietuvos komandos - „Inta-Baltic Champignons“ ir „Ardas-Rudamina“. Neseniai vykusiame Lietuvos žolės riedulio federacijos taurės turnyro finale po baudinių serijos pergalę šventė vilniečiai, o šį kartą rezultatu 7:3 (3:2) nugalėjo širvintiškiai.

Didžiajame finale pagrindinis rungtynių tarp „Stroitel“ ir „Minsk“ laikas baigėsi lygiosiomis 1:1 (1:1), o baudinių seriją 3:2 laimėjo Bresto riedulininkai.

Po turnyro geriausio žaidėjo prizas buvo įteiktas Mikitai Karolui iš „Stroitel“, rezultatyviausiu žaidėju tapo Ivanas Kiselevičius („Minsk“), o geriausiu vartininku išrinktas Tomas Mozūra („Inta-Baltic Champignons“). Kitų komandų geriausiai žaidėjais pripažinti Jaunius Dovsevičius („Ardas-Rudamina“), Robinas Sinuhas („Kringsja Sportsklubb“ ), Eitaras Medvedevas („Ježvitas“), Edvinas Stankevičius („Žuvėdra-Tauras-CTLF“) ir Aliaksandras Barsukonas („Minsk-2“).