2015 metų Lietuvos žolės riedulio federacijos vyrų taurės turnyre Rudaminoje dalyvavo keturios stipriausios šalies komandos Vilniaus „Ardas-Rudamina“, Širvintų „Inta-Baltic Champignons“, „Šiauliai-Klevas“ ir Vilniaus „Žuvėdra-Tauras-CTLF“.

„Ardas-Rudamina“ kelia į viršų LŽRF taurę (A. Pliadžio nuotr.).

Jau pirmajame turnyro pusfinalyje užvirė įnirtinga kova tarp turnyro šeimininkų ir širvintiškių. „Ardas-Rudamina“ pirmajame ir antrajame kėlinyje po Tomo Kušlevičiaus įvarčių du kartus pirmavo, bet „Inta-Baltic Champignons“ abu kartus sugebėjo išlyginti rezultatą. Vis dėlto į trečiąjį vilniečių įvartį, kurį 52 min. pelnė Vitalijus Rincevičius, širvintiškiai atsakymo jau nerado ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 3:2 (1:1).

Kitame pusfinalyje „Žuvėdra-Tauras-CTLF“ palaužė „Šiaulius-Klevą“ rezultatu 2:0 (1:0).

Turnyro mažajame finale šiauliečiai nugalėjo širvintiškius 3:1 (0:0), o finale kova virė iki pat paskutinės minutės.

Pirmajame finalo kėlinyje „Ardas-Rudamina“ patyrė ledinį dušą, nes 23 min. „Žuvėdra-Tauras-CTLF“ pirmavo net 3:0. Vis dėlto daugiau patirties turintys turnyro šeimininkai sugebėjo susikaupti ir fantastiškai atsitiesė. 25 min. Darius Preidis rezultatą sušvlenino, puikiai visą varžybų dieną rungtyniavęs T. Kušlevičius dviem įvarčiais 32 ir 50 min. sugrąžino pusiausvyrą.

Rungtynės baigėsi lygiosiomis 3:3, tad taurės laimėtoją komandoms teko aiškintis ledo ritulio stiliaus baudinių serijoje. Joje sėkmė lydėjo „Ardą-Rudaminą“, kurie seriją laimėjo rezultatu 3:1.