2014-2015 metų Lietuvos vyrų žolės riedulio čempionato dalyviai taip pat užbaigė lauko sezoną. Per 6 paskutiniąsias rungtynes tik kartą buvo užfiksuotas 2 įvarčių skirtumas. Visi kiti mačai baigėsi minimalia persvara arba lygiosiomis.

Šiauliečiai nugalėjo ir turnyro lentelėje pasivijo širvintiškius (A. Četkausko nuotr.)

Itin atkakli kova vyko Vilniaus derbyje tarp „Žuvėdros–Tauro–CTLF“ ir „Ardo–Rudaminos“. „Žuvėdra–Tauras–CTLF“ pirmieji pelnė įvartį, bet po to jau pati buvo priversta net du kartus lyginti rezultatą, kuris po pirmojo kėlinio buvo 3:3. Prieš pertrauką gerokai pasismaginę žaidėjai po jos jau nepelnė nė vieno įvarčio.

Pirmą pralaimėjimą patyrė čempionate pirmaujantys Širvintų „Intos–Baltic Champignons“ vyrai. Juos po dramatiškos kovos rezultatu 1:0 palaužė „Klevo-Šiaulių“ sportininkai. Ši pergalė leido šiauliečiams pasivyti širvintiškius turnyro lentelėje.

Rungtynių statistika

Širvintų „Inta–Baltic Champignons“ – Vilniaus „Žuvėdra–Tauras–CTLF“ 1:0 (1:0)
Įvartis: 1:0 E. Ruseckas (16).
Žalioji kortelė: A. Bilotas (38; „Inta–Baltic Champignons“).
Geltonoji kortelėlė: I. Balbatunovas (15; „Žuvėdra–Tauras–CTLF“).
Teisėjai: J. Suchockis, R. Voitechovskis.

Vilniaus „Ardas–Rudamina“ – „Šiauliai–Klevas“ 2:0 (2:0)
Įvarčiai: 1:0 E. Khursas (16), 2:0 R. Voitechovskis (19).
Teisėjai: R. Chmeliauskas, K. Asanavičius.

„Klevas–Šiauliai“ – Širvintų „Inta–Baltic Champignons“ 1:0 (0:0)
Įvartis: M. Pocevičius (37).
Teisėjai: M. Navickas, R. Voitechovskis.

Vilniaus „Žuvėdra–Tauras–CTLF“ – Vilniaus „Ardas–Rudamina“ 3:3 (3:3)
Įvarčiai: 1:0 I. Balbatunovas (4), 1:1 V. Jankevičius (11 iš mk), 1:2 A. Mankovskis (17 iš mk), 2:2 I. Balbatunovas (19), 2:3 A. Mankovskis (30 iš 7 m.), 3:3 E. Stankevičius (35).
Žaliosios kortelės: I. Balbatunovas (20), M. Barpuhn (27)/D. Preidis (59).
Geltonoji kortelė: K. Asanavičius (57).
Teisėjai: R. Chmeliauskas, M. Navickas.

„Klevas–Šiauliai“ - Vilniaus „Žuvėdra–Tauras–CTLF“ 1:1 (0:1)
Įvarčiai: 0:1 Č. Pašnikovičius (22), 1:1 M. Pocevičius (53 iš 7 m.).
Geltonoji kortelėlė: I. Pabijanskas (59; „Klevas–Šiauliai“).
Teisėjai: V. Bagdanskienė, M. Tarasovas.

Vilniaus „Žuvėdra–Tauras–CTLF“ - „Klevas–Šiauliai“ 0:1 (0:1)
Įvartis: 0:1 T. Pabijanskas (20).
Geltonoji kortelėlė: T. Pabijanskas (52; „Klevas–Šiauliai“).

4 įvarčiai: D. Matulevičius („Inta–Baltic Champignons“);
3 įvarčiai: I. Balbatunovas („Žuvėdra–Tauras–CTLF“), Č. Pašnikovičius („Žuvėdra–Tauras–CTLF“).
2 įvarčiai: A. Mankovskis  („Ardas–Rudamina“), M. Pocevičius („Klevas–Šiauliai“), E. Stankevičius („Žuvėdra–Tauras–CTLF“), J. Suchockis („Šiauliai–Klevas“), R. Voitechovskis („Ardas–Rudamina“);
1 įvartis: G. Adomavičius („Inta–Baltic Champignons“), G. Andrulionis („Ardas–Rudamina“), D. Barzinskas („Šiauliai–Klevas“), V. Jankevičius („Ardas–Rudamina“), E. Khursas („Ardas–Rudamina“), V. Kringelis („Šiauliai–Klevas“), T. Lakštauskas („Žuvėdra–Tauras–CTLF“), L. Mažulis („Inta–Baltic Champignons“), T. Pabijanskas („Klevas–Šiauliai“), E. Ruseckas („Inta–Baltic Champignons“), A. Zaleckis („Ardas–Rudamina“).