2013-2014 metų Lietuvos vyrų žolės riedulio čempionato bronzos medaliai atiteko „Šiaulių“ riedulininkams, kurie per mažojo finalo serijos antrąsias rungtynes išvykoje 4:2 (1:2) palaužė Vilniaus „Žuvėdrą-Taurą“.

„Šiaulių“ riedulininkai su trenere Donata Grigiene (Alfredo Pliadžio nuotrauka)

Pirmąsias serijos iki 2 pergalių rungtynes šiauliečiai po bulitų serijos laimėjo 7:5 (2:1, 1:2, 4:2).

Antrasis mačas prasidėjo šiauliečių įvarčiu 7 min. iš mažojo kampinio (pasižymėjo Jaroslavas Suchockis), bet po pirmojo kėlinio rezultatu 2:1 jau pirmavo vilniečiai. Sostinės ekipai 9 ir 18 min. įvarčius iš žaidimo pelnė Česlavas Pašnikovičius.

Antrojo kėlinio pradžioje buvęs „Žuvėdros-Tauro“ žaidėjas J. Suchockis pasižymėjo antrą kartą, o 56-ąją minutę „Šiauliai“ išsiveržė į priekį po vilniečių vartininko klaidos ir įvarčio į savus vartus.

„Šiaulių“ pergalę 66 min. įtvirtino Vaidas Kringelis.

Rungtynių statistika

Vilniaus „Žuvėdra-Tauras“ - „Šiauliai“ 2:4 (2:1)
Įvarčiai: Č. Pašnikovičius (9, 18); J. Suchockis (7 iš mk, 40), T. Bosikis (56 į savo vartus), V. Kringelis (66).
Geltonoji kortelė: G. Kuizinas (36, „Žuvėdra-Tauras“).

Lietuvos vyrų čempionato didžiojo finalo serijoje susitiks Vilniaus „Ardas-Rudamina“ ir Širvintų „Inta-Baltic Champingnons“. Pirmąsias rungtynes komandos liepos 4-ąją (18.30 val.) žais Rudaminoje, antrąsias liepos 5-ąją - Vilniuje. Jei reikės trečiojo mačo, jis bus žaidžiamas liepos 6-ąją vėl Rudaminoje.