Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Antraja Lietuvos vyrų žolės riedulio čempionato finalo dalyve tapo Širvintų „Intos-Baltic Champingnons“ komanda. Per pusfinalio serijos atsakomąsias rungtynes širvintiškiai nugalėjo „Šiaulius“ 2:1 (1:0). Pirmąsias rungtynes Šiauliuose „Inta-Baltic Champingnons“ laimėjo 2:0.

Per atsakomąsias rungtynes širvintiškiai pirmąjį įvartį pelnė 20 minutę po mažojo kampinio. Po Dominyko Varno perdavimo pirmajį Širvintų komandos žaidėjo smūgį atrėmė „Šiaulių“ vartininkas Nikas Androšiūnas, bet kamuoliukas atšoko varžovams ir Giedrius Gridziuška antrąja proga jau pasinaudojo.

32 minutę už žaidimą koja prieš save žaliąją kortelę išvydo „Intos-Baltic Champingnons“ žaidėjas Arvydas Bilotas. 2 minutėms kiekybinę persvarą įgiję šiauliečiai uždirbo net 3 mažuosius kampinius, bet nė vienu jų nepasinaudojo.

Antrojo kėlinio pradžioje šiauliečiai pakeitė strategiją - gynėją Jaroslavą Suchockį iš gynybos pasiuntė į puolimą mušti įvarčių. Tačiau 45 minutę įvertį pelnė ne Šiaulių, o Širvintų komanda. Po Arvydo Biloto perdavimo Darius Jackevičius apsivarė du šiauliečių gynėjus, pirmuoju metimu nepramušė N. Androšiūno, bet atgavęs kamuoliuką antruoju bandymu jau nepaliko vilčių varžovams - 2:0.

Šis įvartis nesutrikdė „Šiaulių“. Svečiai jau atsakomojoje atakoje rezultatą sušvelnino. Širvintiškių vartų link spurtavęs vidurio saugas Vaidotas Kringelis gavo tikslų perdavimą iš Mantvydo Pocevičiaus ir apsivaręs vieną gynėją įmušė nepatogiąja lazdos puse.

Per likusį laiką nė viena komanda pasižymėti nesugebėjo.

Lietuvos čempionato finalo serijoje „Inta-Baltic Champingnons“ susitiks su Vilniaus „Ardu-Rudamina“, o mažajame finale susitiks „Šiauliai“ ir Vilniaus „Žuvėdra-Tauras“.

Rungtynių statistika

Širvintų „Inta-Baltic Champingnons“ - „Šiauliai“ 2:1 (1:0)
Įvarčiai: Giedrius Gridziuška (20 iš mk), Darius Jackevičius (45); Vaidas Kringelis (46).
Žaliosios kortelės: Arvydas Bilotas (32; „Inta-Baltic Champingnons“); Mantvydas Pocevičius (62; „Šiauliai“).

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Rėmėjai

ŠMSM logo
LTOK logo1
vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts

Veiklos partneriai

 
lmnsc logo
 
15 Simbolis
lrytas logo
pliadisfoto logo
Arena HD

Green park hotel logo2
Green hotel logo
Salduvė logo
TK logo
musco lighting