Lietuvos vyrų čempionato pirmojoje pusfinalio poroje staigmena neįvyko. Per atsakomąsias rungtynes reguliariojo sezono laimėtojas Vilniaus „Ardas-Rudamina“ dar kartą nugalėjo kitą sostinės ekipą „Žuvėdrą-Taurą“ 3:1 (0:1) ir pateko į finalą. Pirmąsias rungtynes Rudaminoje ta pati komanda laimėjo 2:0.

Vis dėlto poros nugalėtojų klausimas nebuvo išpręstas beveik iki pat atsakomojo mačo pabaigos. „Žuvėdra-Tauras“ po 24-ąją minutę Povilo Lakštausko pelnyto įvarčio pirmavo labai ilgai ir dar vienu taikliu smūgiu galėjo išlyginti serijos rezultatą. Vis dėlto reguliariojo sezono laimėtojai per paskutiniąsias 5 minutes įmušė net 3 įvarčius ir taip atsakė į visus klausimus.

RUNGTYNIŲ NUOTRAUKŲ GALERIJA

Rungtynių statistika

Vilniaus „Žuvėdra-Tauras“ - Vilniaus „Ardas-Rudamina“ 1:3 (1:0)
Įvarčiai: P. Lakštauskas (27); R. Voitechovskis (65), V. Jankevičius (67), A. Beinorovičius (70).
Žaliosios kortelės: G. Andriulionis (42), I. Panfilovas (66); M. Andrušanecas (46).
Geltonoji kortelė: T. Lakštauskas (50); T. Kušlevičius (41).

Kitoje pusfinalio poroje susitinka Širvintų „Inta-Baltic Champignons“ ir „Šiauliai“. Pirmąsias rungtynes Šiauliuose širvintiškiai laimėjo 2:0, o atsakomasis mačas įvyks birželio 15 dieną (pradžia - 18 val.) Vilniuje.