Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Lietuvos vyrų čempionato pirmojoje pusfinalio poroje staigmena neįvyko. Per atsakomąsias rungtynes reguliariojo sezono laimėtojas Vilniaus „Ardas-Rudamina“ dar kartą nugalėjo kitą sostinės ekipą „Žuvėdrą-Taurą“ 3:1 (0:1) ir pateko į finalą. Pirmąsias rungtynes Rudaminoje ta pati komanda laimėjo 2:0.

Vis dėlto poros nugalėtojų klausimas nebuvo išpręstas beveik iki pat atsakomojo mačo pabaigos. „Žuvėdra-Tauras“ po 24-ąją minutę Povilo Lakštausko pelnyto įvarčio pirmavo labai ilgai ir dar vienu taikliu smūgiu galėjo išlyginti serijos rezultatą. Vis dėlto reguliariojo sezono laimėtojai per paskutiniąsias 5 minutes įmušė net 3 įvarčius ir taip atsakė į visus klausimus.

RUNGTYNIŲ NUOTRAUKŲ GALERIJA

Rungtynių statistika

Vilniaus „Žuvėdra-Tauras“ - Vilniaus „Ardas-Rudamina“ 1:3 (1:0)
Įvarčiai: P. Lakštauskas (27); R. Voitechovskis (65), V. Jankevičius (67), A. Beinorovičius (70).
Žaliosios kortelės: G. Andriulionis (42), I. Panfilovas (66); M. Andrušanecas (46).
Geltonoji kortelė: T. Lakštauskas (50); T. Kušlevičius (41).

Kitoje pusfinalio poroje susitinka Širvintų „Inta-Baltic Champignons“ ir „Šiauliai“. Pirmąsias rungtynes Šiauliuose širvintiškiai laimėjo 2:0, o atsakomasis mačas įvyks birželio 15 dieną (pradžia - 18 val.) Vilniuje.

Komentarai  

+2 #5 DaliusM 2014-06-02 09:55
Tai va, jei Macas ar kas kitas aprašytų rungtynes išsamiau kur nors arba atsiųstų man išsamesnį rungtynių apibūdinimą - mielai pasiskaityčiau ir panaudočiau tai skelbdamas informaciją šiame tinklalapyje. Pirmyn, mielai reklamuosiu ir "Taurą", ir "Ardą", ir bet ką kitą. Tik padarykite bent ką nors patys pradžiai. Pavyzdžių yra.
Cituoti
+4 #4 DaliusM 2014-06-02 09:54
Aš nepykstu. Viskas čia yra elementaru - buvau moterų rungtynėse ir aprašiau jas išsamiau. Vyrų nebuvau - neturiu ką aprašyt išsamiau. Turiu tik statistiką. Neturiu galimybės būti visur, nes turiu begalę kitų darbų. Jei tik norite perimti šį darbą - prašom: lankykitės visose rungtynėse, kurkite, rašykite. Durys atviros.

Dėl vieno klubo garsinimo. Kaip šiame kontekste įsiterpia straipsnis apie Rudaminos vaikų išvyką į Vokietiją? Vytautas Vilipas atsiuntė tekstą, atsiuntė nuotraukas - yra ir straipsnis. Donata atsiuntė išsamesnį "Šiaulių" vyrų rungtynių aprašymą ir jis buvo paskelbtas.

Tokios tad tendencijos. Savireklama yra pirmiausia pačių klubų reikalas.
Cituoti
+1 #3 stebetojas 2014-06-02 09:19
Ko pykstate Daliau uz teisybe?
Nuolat vyksta vienos komandos garsinimas siame puslapyje. Macas omenyje turejo apskritai visas vyru varzybas, o ne tik savo jei as neklystu.
Palygink pats kokie straipsniukai skiriami vyrams (jei juos galima pavadinti straipsniukais) ir kokie moterims.
Dar vienas pastebejimas: kodel moteru komanda Zuvedra- Archyvu sistemos apie savo remejus raso Lietuvos zoles riedulio federacijos tinklapyje? Nei viena komanda taip nedaro,tai ko si komanda tokia isskirtine?Kiek zinau Zuvedra turi savo tinklapi.
Objektyvumo truksta siam puslapiui ;-)
Cituoti
0 #2 DaliusM 2014-06-02 09:07
Macai, va imtum pats ir parašytum išsamiai apie savo komandos žaidimą. Pvz. Žuvėdros klubo tinklalapyje ar čia komentare. Būtų daugiau naudos.
Cituoti
+3 #1 Macas 2014-06-01 14:07
:lol: Juokdariai kas rašo straipsnius. Pelnyto įvarčio autorius Povilas Lakštauskas, o ne Tomas.
Ir apie vyru rašot 3-4 sakinius. O apie moterys visa straipsni:) :lol: Gerai, kad dar federacija Ne Moterų žolės riedulio vadinasi. Su švente visus Vyrus,ir vaikus.
Cituoti

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Rėmėjai

ŠMSM logo
LTOK logo1
vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts

Veiklos partneriai

 
lmnsc logo
 
15 Simbolis
lrytas logo
pliadisfoto logo
Arena HD

Green park hotel logo2
Green hotel logo
Salduvė logo
TK logo
musco lighting