Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Mažojo Lietuvos vyrų žolės riedulio čempionato A diviziono finalo rungtynėse Šiaulių „Šiauliai“ dukart įveikė Vilniaus „Žuvėdros-Tauro“ sportininkus ir iškovojo čempionato bronzos medalius.

Penktadienį superfinalinės serijos dėl 3–4 vietų rungtynėse Šiaulių žolės riedulininkai 4:1 (0:0) įveikė Vilniaus “Žuvėdra-Tauras“. Šeštadienį šiauliečiai vilniečius dar kartą įveikė tokiu pat rezultatu 4:1 (2:1). Tik šiemet į A divizijoną ir šalies čempionatą patekę Šiaulių „Šiauliai“ superfinalo serijoje iškovojo dvi pergales ir užėmė trečiąją vietą.

Iš Vilniaus į Šiaulius su komanda grįžtanti „Šiaulių“ trenerė Donata Grigienė Etaplius.lt telefonu sakė, kad rezultatas 4:1 neatspindi rungtynių eigos. „Mes buvom stipresni, bet nebuvo taip lengva, kaip gali pasirodyti. Abi dienas vyko arši kova. Vakar viskas išsisprendė tik antrame kėlinyje. Šiandien po pirmo kėlinio pirmavome tik vienu tašku“, – kalbėjo komandos strategė.

Pasak trenerės, pagyrų nusipelnė visa komanda. „Turim jauniausią diviziono vartininką, kuris šiemet įgijo daug patirties ir gelbėjo komandą. Saugų linija viso čempionato metu buvo „traukiamoji“ komandos grandis.

„Suvalgėm ledų ir išgėrėm giros, – į klausimą, kaip šventė pergalę, atsakė pašnekovė. – Neturim kada švęsti. Grįšim, teks treniruotis toliau, nes septyni mūsų komandos sportininkai yra kandidatai į Lie­tu­vos jau­nių žo­lės rie­du­lio rink­ti­nę.“ Rinktinė liepos 9–15 dienomis Čekijoje atstovaus Lietuvai Europos čempionate.

Pasiteiravus, kaip jauniausiai diviziono komandai, kurioje dominuoja 17-mečiai, sekėsi kovoti su čempionato senbuviais, D. Grigienė prisiminė, kad pradžia buvo su baime. „Rudenį bijojom, kad pralaimėsim visiem varžovams. Pirmąsias rungtynes pralaimėdavome 6:0. Pavasarį, kai jau įgijome šiek tiek patirties, buvome gerbiami varžovų. Prieš tituluotas Vilniaus ir Širvintų komandas sugebėjome pralaimėti minimaliu skirtumu“, – pasakojo trenerė.

Anot jos, šiemet Šiaulių „Šiauliai“ sau nekėlė jokių tikslų. „Dėl medalių net nesiruošėme kovoti. Kitąmet gal būtume bandę kautis dėl trečios vietos. Dabar viskas pasikeitė, kitais metais sieksim aukščiausios vietos“, – žadėjo D. Gri­gie­nė. 

Šaltinis: naujienų portalas, www.etaplius.ltKomentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Rėmėjai

ŠMSM logo
LTOK logo1
vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts

Veiklos partneriai

 
lmnsc logo
 
15 Simbolis
lrytas logo
pliadisfoto logo
Arena HD

Green park hotel logo2
Green hotel logo
Salduvė logo
TK logo
musco lighting