Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos


Savaitgalį sužaistos 29-ojo Lietuvos vyrų žolės riedulio čempionato "A" div. III rato varžybos.


I. Ilgevičiūtės nuotr. 
Sėkmingiausiai III –ojo rato varžybas sužaidė SK „Ardas-Rudamina“, pasiekęs 3 įspūdingas pergales ir iš antros vietos išsiveržęs į čempionato lyderius. Komandos žaidimas labai pasikeitė į komandą įsiliejus patyrusiam legionieriui iš Baltarusijos Aliaksandrui Mankouskiui, kuris ne vienus metus žaidė Italijos, Belgijos čempionatuose. Dėka Aleksandro žaidimo, pagalbos komandos nariams įvairiose aikštės vietose, “ardiečių“ žaidimas tapo dinamiškesnis, patrauklesnis ir tai akivaizdžiai atsispindėjo rungtynių rezultatuose – iš pradžių rezultatu 4:0 (1:0) buvo sutriuškinti čempionato lyderiai ir dabartiniai Lietuvos čempionai Širvintų „Inta-BalticChampignons“, 4:0 (4:0) nugalėti Šiaulių „Šiauliai“ ir 6:0 (3:0) įveikta Vilniaus SŽK „Žuvėdra-Tauras“ komanda.

Pagrindiniai „Ardo-Rudaminos“ konkurentai širvintiškiai irgi nepasigailėjo savo varžovų, 4:0 (2:0) nugalėję Šiaulių „Šiaulius“ ir 5:0 (1:0) Vilniaus SŽK „Žuvėdra-Tauras“. Abiejų čempionato autsaiderių dvikovą, tarp vilniečių ir šiauliečių, 2:0 (0:0) laimėjo pastarieji.

Šios varžybos buvo labai gera repeticija čempionato lyderiams „Ardo“ ir „Intos“ klubams prie šią savaitę, gegužės 17-20 d., Kroatijos mieste Zagrebe prasidedančiose Europos Iššūkio IV taurės varžybose. Varžybose dalyvaus 8 komandos iš Kroatijos, Norvegijos, Maltos, Vengrijos, Graikijos ir Lietuvos, paskirstytos į dvi grupes. Abi lietuvių komandos žais vienoje grupėje kartu su šeimininkais HK „Marathon“ ir norvegų klubu HC „Aker“ . Pagal varžybų reglamentą, po grupėse sužaistų rungtynių visos komandos, pagal užimtas vietas, sužais rungtynes dėl konkrečių vietų su kitos grupės atitinkamas vietas užėmusiomis komandomis.

Komandų rikiuotė LVČ "A" div. po III rato varžybų:
1. Vilniaus SK „Ardas-Rudamina“ – 20 taškų
2. Širvintų „Inta-BalticChampignons“ – 20 taškų
3. Vilniaus SŽK „Žuvėdra-Tauras“ – 6 taškai
4. Šiaulių „Šiauliai“ – 4 taškai


Elidijus Rajeckas


Čempionato varžybų įamžintas akimirkas galite rasti:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.608419962503558.1073741828.100000066790389&type=1

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Rėmėjai

ŠMSM logo
LTOK logo1
vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts

Veiklos partneriai

 
lmnsc logo
 
15 Simbolis
lrytas logo
pliadisfoto logo
Arena HD

Green park hotel logo2
Green hotel logo
Salduvė logo
TK logo
musco lighting