Spausdinti

Širvintų SK „Baltic Champs - Ježvitas“ komandos vaikinai, vadovaujami trenerio Romualdo Chmeliausko,  Lietuvos uždarųjų patalpų čempionato pirmosios vietos taurę kelia dešimtą kartą per klubo istoriją! 2021 Lietuvos vyrų uždarųjų patalpų čempionate Širvintų vaikinai nepatyrė nei vieno pralaimėjimo ir užtikrintai pasipuošė aukso medaliais išlaikydami čempionų titulą. Širvintų komanda taip pat iškovojo kelialapį į Europos  klubų uždarųjų patalpų čempionatą 2022 metais!

20210307 Alfredas Pliadis AL5 1839

Sidabro medaliai atiteko Vilniaus „SM Tauras - SŽK Žuvėdra“ klubo vaikinams. Trenerio Artūro Macijausko vadovaujama komanda čempionato metu patyrė tris pralaimėjimus, tačiau lemiamose kovose nugalėjo Šiaulių „Ginstrekte“ kolegas (rezultatu 2:1 ir 5:4).20210307 Alfredas Pliadis AL5 1330

Trečiąją vietą čempionate iškovojo Donatos Grigienės vadovaujama Šiaulių „Ginstrekte“ komanda. Bronzos medalininkai čempionato metu laimėjo keturias rungtynes bei paskutinėse čempionato rungtynėse metė rimtą iššūkį Lietuvos čempionams (rungtynės baigėsi rezultatu 0:1).

20210307 Alfredas Pliadis AL5 1576

Ketvirtoji vieta atiteko Širvintų SC komandai, o penktoje vietoje liko Vilniaus SK „Ardas-Rudamina“ vaikinai.

Čempionato metu taip pat buvo išdalinti asmeniniai prizai: Geriausiu čempionato žaidėju pripažintas Širvintų SK „Baltic Champs - Ježvitas“ komandos žaidėjas – Žygimantas Balsiukas, kuris 2020 metų Lietuvos vyrų uždarųjų patalpųčempionate buvo tapęs rezultatyviausiu čempionato žaidėju. 2021 metų rezultatyviausias čempionato žaidėjas – Lukas Janukaitis, rungtyniaujantis Širvintų SK „Baltic Champs - Ježvitas“ komandoje ir visų varžybų metu pelnęs net 14 įvarčių. Perspektyviausio žaidėjo prizas atiteko Renaldui Kazragiui, Šiaulių „Ginstrektė“ komandos sportininkui. {jcomments off}