Aštuonios žolės riedulio vyrų komandos iš Lietuvos, Ukrainos ir Baltarusijos susitiko paskutiniame šių metų tarptautiniame „Žalgiris Open“ turnyre Vilniuje. Šį kartą finale kovojo dvi Baltarusijos komandos HC „Stroitel“ bei HC „Minsk“, o čempionų medaliais pasipuošė HC „Stroitel“ vyrai rezultatu 3:1 nugalėję savo priešininkus. Mažojo finalo metu susitiko dvi Lietuvos komandos - HC „Baltic-Champs-Ježvitas“ ir HC „Gintra-Strektė-Uni“. Šiose rungtynėse pirmoji varžybų pusė buvo intensyvi - Širvintų klubo vaikinai pirmieji pelnė įvartį po taiklaus Arvydo Biloto metimo į priešininkų vartus, tačiau Šiaulių klubo riedulininkai ilgai netrukus rezultatą išlygino po taiklaus Renaldo Kazragio bandymo pelnyti įvartį. Antrojo kėlinio metu Dominykas Varnas persverė rezultatą Širvintiškių naudai ir tai buvo paskutinis rungtynių įvartis -  daugiau nei 23 minutes abi komandos žaidė be įvarčių, tad Širvintiškiai šventė pergalę ir pasipuošė bronzos medaliais. Visų rungtynių video galite peržiūrėti čia.

80098598 10157957162259577 2497153355227332608 o

Alfredo Pliadžio nuotrauka

NUOTRAUKŲ GALERIJA

Galutinė komandų rikiuotė ir geriausi komandų žaidėjai:

1. Baltarusijos HC „Stroitel“ (YAUHENI STSEPANETS)

2. Baltarusijos HC „Minsk“ (YAUHENI KAVALSKI)

3. Lietuvos HC „Baltic-Champs-Ježvitas“ (ARVYDAS BILOTAS)

4. Lietuvos HC „Gintra-Strektė-Uni“ (NIKAS ANDRAŠIŪNAS)

5. Ukrainos HC „Politechnik“ (SERGII KOVAL)

6. Baltarusijos HC „Gomel“ (VADZIM BANDARCHUK)

7. Lietuvos „Žuvėdra-SM Tauras“ (LUKAS KURTANIDZĖ)

8. Lietuvos Širvintų SC (DEIVIDAS ČERNIAUSKAS)

Geriausi komandų žaidėjai buvo apdovanoti specialiais prizais. O hummel kuprinėmis buvo apdovadoti ir geriausiai turnyre pasirodę sportininkai: