Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Lietuvos vyrų čempionato antrojo diviziono kovos jau baigėsi - pirmoje vietoje trečiojo rato metu visas pergalęs išplėšę triumfavo Širvintų sporto centro riedulininkai. Antroje vietoje, nusileidę tik širvintiškiams, liko Vilniaus „Žuvėdra Tauras-Plaunu pats“ komanda, treti - Vilniaus raj. „SM-Ardas“, o ketvirti liko Vilniaus „Pietų žvaigždė-SM Tauras“ komanda.

poire

Čempionai - Širvintų SC komanda

A. Pliadžio nuotrauka

NUOTRAUKŲ GALERIJA

STRAIPSNIS ŠIRVINTŲ KRAŠTO LAIKRAŠTYJE

Trečiojo rato metu puikiai žaidę Širvintiškiai  5:3 ir 9:1 nugalėjo Vilniaus komandas, o su Vilniaus rajono komanda sužaidė rezultatu 15:1. Antroje vietoje likusi Žuvėdros vaikinų komanda nugalėjo Vilniaus kolegas rezultatu 4:2, o su Ardo klubo sportininkais sužaidė rezultatu 8:2. Ardo ir Pietų žvaigždės dvikova baigėsi pastarojo pergale rezultatu 4:1.  

Galima pagalvoti, kad čempionato metu Ernestams sėkmę atnešė jų vardas, o galbūt tai tik smagus sutapimas, tačiau geriausiu čempionato žaidėju tapo Ernestas Kašėta (Širvintų SC komandos kapitonas), rezultatyviausiu žaidėju, įmušęs 17 įvarčių, tapo Ernestas Lavrinovič (Širvintų SC), o perspektyviausiu - Ernestas Ustinovič (Vilniaus „Žuvėdra Tauras-Plaunu pats“).

Pasibaigus B diviziono kovoms, dalis vaikinų keliauja atostogauti, o kita dalis - toliau ruoštis Europos čempionatams Lietuvos rinktinių sudėtyje.   

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Rėmėjai

ŠMSM logo
LTOK logo1
vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts

Veiklos partneriai

 
lmnsc logo
 
15 Simbolis
lrytas logo
pliadisfoto logo
Arena HD

Green park hotel logo2
Green hotel logo
Salduvė logo
TK logo
musco lighting