Lietuvos vyrų čempionato superfinale kovojančios SK „Ardas-Rudamina“ bei Širvintų „Baltic Champs-Ježvitas“ komandos surengė tikrą šventę žolės riedulio gerbėjams - pirmosios superfinalo rungtynės buvo kovingos, judrios ir pasibaigė tik po baudinių serijos. Pirmojo kėlinio pradžioje rungtynes įvarčiu pradėjęs Rudaminos žaidėjas Artūras Zeleskis komandą išvedė į priekį. Apsikeitę keletu aštrių atakų abiejų komandų žaidėjai neįmušė daugiau įvarčių iki pat antrojo kėlinio, kuomet Rudaminos sportininkai pelnė antrąjį savo įvartį. Antroje rungtynių pusėje Širvintų komandos sportininkai įgavo naują kvėpavimą ir pradėjo vytis savo kolegas. Greitesnį žaidimą antrojoje kėlinio pusėje rodę Širvintų kolegos po taiklių Luko Janukaičio smūgių pelnė du įvarčius ir pasivijo savo varžovus. Likusį varžybų laikotarpį abi komandos turėjo dar po keletą progų įmušti įvarčius, tačiau rungtynės pasibaigė rezultatu 2:2. Kadangi superfinalo rungtynės žaidžiamos iki pergalės - komandos toliau aiškinosi nugalėtoją baudinių serijoje. Abi komandos puikiai realizavo baudinius, tačiau namų sienos padėjo rudaminiečiams, kurie vieno įvarčio santykiu (8:7) palaužė Širvintų kolegas ir laimėjo pirmąsias rungtynes. Antrosios superfinalo serijos rungtynės numatytos birželio 15 dieną 17:00 val. Vilniuje.